Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Siedem cudów Korfu

5.4/6 (203 opinie)
5.4/6
203 opinie
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.6

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Justyna, Warszawa 21.09.2024 | Termin pobytu wrzesień 2024

    Piękne widoki, możliwość spróbowania specjałów z kumkwata oraz zobaczenia jednego z krótszych pasów startowych. Na koniec piękne Korfu, gdzie był czas wolny na cos dobrego do zjedzenia.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Elżbieta Kurek 29.10.2022

    wycieczka potrzebna, jej cel to pokazanie wyspy Korfu.Nie było możliwości obejrzenia nawet z zewnątrz ogodu i pałacu Sisi, biuro przezło nad tym do porządku, bez innej propozycji w zamian.Ot los, a inicjatywy brak.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Anna 29.06.2025 | Termin pobytu czerwiec 2025

    Trochę za mało czasu wolnego, zwłaszcza w stolicy. Wysoka cena wycieczki. Wypożyczając samochód we własnym zakresie można po swojemu zwiedzić więcej.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Aneta, Warszawa 09.10.2024 | Termin pobytu wrzesień 2024

    Cudowna przewodniczka Pani Małgosia z Żywca, bardzo kompetentna i merytoryczna, można było jej słuchać i słuchać.