Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Rupit i Besalu - średniowieczna Katalonia

5.6/6 (55 opinii)
5.6/6
55 opinii
Atrakcyjność programu
5.7
Pilot
5.6

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Anna Maria, Białystok 13.06.2024 | Termin pobytu czerwiec 2024

    Rupit cudowny, Besalu oprócz tego że kręcono sceny do filmu Pachnidło mało atrakcyjny. Obiad bez wyrazu ale wino do obiadu pierwsza klasa

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Anna, nasielsk 17.09.2024 | Termin pobytu wrzesień 2024

    Śliczne Rupit, Bardzo klimatyczne Besalu. Obiad- w miejscu wyznaczonym- nie polecam. Wycieczka atrakcyjna. Milo spędzony czas.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    7

    MAŁGORZATA, BYDGOSZCZ 17.06.2024 | Termin pobytu czerwiec 2024

    Ciekawa wycieczka tylko trzeba zabrać cieplejsze rzeczy ponieważ w górach jest dość chłodno. Bardzo fajny obiad połączony z degustacją -zabrac jakieś jabłuszka owoce dla osiołka który jest przy gospodzie i wyczekuje jakiejś degustacji również:) Rupit bardzo ciekawy -mala wioska z około 200mieszkancami.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    ANDRZEJ , Kraków 08.10.2023 | Termin pobytu wrzesień 2023

    Bogata wycieczka. Piękne stare miasteczka -warto zobaczyć. Niesamowity obiad z degustacją lokalnych wędlin i wina. Nauczyłem się pić wina po katalońsku-ciekawe.