Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Dzień w parku wodnym Siam Park

5.5/6 (18 opinii)
5.5/6
18 opinii
Atrakcyjność programu
5.8
Pilot
6.0

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Lukasz 16.06.2025 | Termin pobytu czerwiec 2025

    super. super i jeszcze raz super. Było świetnie i te atrakcje były super. Ciężko było się wyrobić żeby w jeden dzień skorzystać z wszystkich atrakcji ale udało się.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Michał 27.06.2025 | Termin pobytu czerwiec 2025

    Całość jest pod gołym niebem. Zjeżdżalni jest kilka i do każdej są potężne kolejki. Mi się najbardziej podobała "dzika rzeka" z uwagi na swoją długość oraz basen ze sztuczną falą o wysokości 3 metrów. Warto przyjechać na cały dzień bo w dwie, trzy godziny nie da razy wszystkiego obejść.