Opinie klientów o Dzień w Oasis Park

5.8 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.8
Pilot
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Dorota Karolina, Warszawa 20.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Ciekawe zwierzęta, możliwość karmienia, dobre godziny pokazów i możliwość odpoczynku przy placu zabaw i barach.

6.0/6

Joanna, Warszawa 28.10.2023
Termin pobytu: październik 2023

Oasis Park super miejsce, dużo atrakcji, można karmić zwierzęta : wielbłądy, lamy, żyrafy (trzeba kupić jedzonko przy kasie) Bezpłatny autobus zawozi do parku i przywozi pod sąsiadujący hotel. Jedyny minus to brak informacji od rezydenta że najpierw trzeba zgłosić się do kasy z woucherem żeby odebrać bilety więc trzy razy staliśmy w kolejce, raz do wejścia i potem nas odesłano do kasy i znowu do wejścia. Polecam wybrać się tam w niedziele bo jest przed wejściem tzw. targ afrykański gdzie można kupić rzemieślnicze wyroby , mydełka, biżuterię a także warzywa, owoce, sery i napoje wysokoprocentowe.

6.0/6

Magdalena, Przeźmierowo 04.04.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Dla osób które lubią samodzielne, aktywne zwieranie super atrakcja! Polecam też wykupić przygodę z lamusami, gdzie można wejść do nich na wybieg. Przewodnik opowiada o nich po angielsku i hiszpańsku. Dodatkowo można nakarmić tam wielbłądy i żyrafy. Świetne przeżycie dla osób kochających zwierzęta! Dodatkowo dobre jedzenie w restauracji przy wejściu i ekspresowa obsługa.

5.0/6

Rafał, Wrocław 16.01.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Miejsce z dużą ilością roślin i zwierząt. Można karmić. Pokazy tresury. Miło spędzony dzień.