Udostępnij
Dodaj do schowka

Wycieczka Fakultatywna Dzień w oceanarium Poema del Mar

6.0/6 (2 opinie)

Opis wycieczki

Pilotangielski
Minimalny wiekBRAK
Anulowanieelastyczne

Główne atrakcje

• Najbardziej nowoczesne oceanarium Europy

• Akwaria z rybami, żółwiami, meduzami, płaszczkami i rekinami

• Największy na świecie zakrzywiony szklany zbiornik

Opis

Podczas wizyty w Las Palmas koniecznie trzeba odwiedzić najmłodszą atrakcję kanaryjskiej stolicy – Poema del Mar. To nowoczesne, otwarte pod koniec 2017 roku oceanarium, którego twórcami są właściciele kultowego Loro Parku i Siam Parku. Położony w portowej części miasta Las Palmas obiekt prezentuje morskie organizmy z całego świata – ryby, żółwie, meduzy, płaszczki czy rekiny. Można tu podziwiać aż 35 ekosystemów i ponad 350 gatunków dzikiej fauny morskiej zgromadzonych w jednym miejscu! Kulminacją wizyty jest akwarium „Deep Sea” w formie największego na świecie zakrzywionego szklanego zbiornika, w którym zamieszkuje aż 3000 morskich stworzeń.

Cena obejmuje

• Bilet wstępu do parku


Cena nie obejmuje

• Transferu - dojazd możliwy autobusem nr 91 lub 30, taxi lub wynajętym samochodem

• Opieki polskojęzycznego pilota

Praktyczne informacje

• Orientacyjny czas trwania wycieczki: Wycieczka dostępna w godzinach działania oceanarium: między godz. 09:30 - 17:30

• Warto zabrać: napoje, przekąski, aparat fotograficzny

• Wycieczka dostosowana również do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością ruchową

Odbiór o godz. 00:00
Za osobę119
238 zł

Możesz skorzystać z tej wycieczki niezależnie od tego jak podróżujesz - sam, z Rainbow czy z innym biurem podróży

Inne atrakcje w okolicy

Opinie klientów

Atrakcyjność programu
6.0
Pilot
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

ANDRZEJ, Olsztyn

Naprawdę robi wrażenie, szczególnie największe akwarium w którym zobaczymy rekiny, płaszczki i wiele innych ryb

6.0/6

Rafał, Łódź

Wizyta w Poema Del Mar to było jedno z tych doświadczeń, które trudno porównać z czymkolwiek innym, a już na pewno trudno zapomnieć. To miejsce, gdzie granice między człowiekiem a podwodnym światem zdają się zacierać, oferując niezapomniane wrażenia zarówno dla miłośników morskiej fauny, jak i tych, którzy po prostu szukają niecodziennych doświadczeń. Jednym z najbardziej zapadających w pamięć momentów była możliwość podziwiania akwariów, które, jak się okazuje, należą do największych, jakie kiedykolwiek miałem okazję zobaczyć. Rozmiar i skala tych akwariów są po prostu oszałamiające, a bogactwo życia, jakie się w nich kryje, zmusza do refleksji nad pięknem i różnorodnością naszej planety. Podczas mojej wizyty miałem również szansę zobaczyć okazy ryb, które nigdy wcześniej nie przeszły przez moje myśli, a co dopiero oczy. Każde akwarium to był inny świat, inna historia, a ja czułem się jak odkrywca, który za każdym rogiem natrafia na coś, co z miejsca przenosi go w zupełnie inne miejsce. Poema Del Mar to nie tylko akwaria i niezliczone gatunki ryb. To również miejsce, gdzie każdy detal, od architektury po rozmieszczenie ekspozycji, został zaprojektowany z myślą o tym, aby odwiedzający mógł całkowicie zanurzyć się w doświadczeniu. Atmosfera tego miejsca, spokój, który nad nim unosi, oraz możliwość bycia tak blisko, a jednak na bezpiecznej odległości od podwodnego królestwa, sprawiają, że wizyta tutaj to coś więcej niż zwiedzanie. To podróż, której nie da się porównać z żadną inną. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Poema Del Mar to miejsce, które każdy powinien odwiedzić przynajmniej raz w życiu. Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym fanem oceanografii, czy po prostu szukasz miejsca, gdzie można przeżyć coś wyjątkowego, to oceanarium z pewnością spełni twoje oczekiwania. To była jedna z tych atrakcji, które sprawiają, że podróż staje się niezapomniana.
Pokaż wszystkie opinie