Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Rejs do Tossa de Mar i Bodega

5.5/6 (265 opinii)
5.5/6
(265 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcyjność programu
5.4
Pilot
5.5

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    KAMILA, OLESNICA 10.06.2026 | Termin pobytu czerwiec 2026

    Ciekawa wycieczka. Godzinny rejs statkiem, piękne widoki, zwiedzanie ruin zamku, sporo wolnego czasu, dużo informacji od pani przewodnik, polecam serdecznie

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Ewa, Kielce 06.08.2024 | Termin pobytu lipiec 2024

    Bardzo fajna i ciekawa wycieczka. Dobrze zorganizowana. Bardzo ciekawie prowadzona. Czas na zwiedzanie, zjedzenie i pomyszkowanie po sklepikach rozłożony optymalnie.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Mateusz, Łomża 09.09.2023 | Termin pobytu wrzesień 2023

    Super wycieczka i Pani rezydent Dorota. Bardzo treściwe i ciekawe opowieści Pani Doroty sprawiły, że mimo dużych fal podczas rejsu wrażenie z calej wycieczki były jak najbardziej pozytywne. Bardzo ciekawym punktem byla wizyta w Bodedze, gdzie można było skosztować różnego rodzaju tradycyjnych hiszpańskich wyrobów jak wina, sery, wędliny.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Jakub, Zabki 14.06.2026 | Termin pobytu czerwiec 2026

    Wycieczka do Tossa de Mar i Bodega była bardzo udana. Tossa de Mar zachwyciła nas malowniczymi widokami, urokliwymi uliczkami i wyjątkową atmosferą. Wizyta w bodedze była ciekawym doświadczeniem, podczas którego mogliśmy poznać lokalne tradycje i spróbować regionalnych produktów. Całość była świetnie zorganizowana i dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń. Polecamy!