Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Rejs do Tossa de Mar i Bodega

5.5/6 (265 opinii)
5.5/6
(265 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcyjność programu
5.4
Pilot
5.5

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    AGNIESZKA, Tarnobrzeg 02.08.2024 | Termin pobytu lipiec 2024

    Piękny czas, wszystko super zorganizowane, ciekawe prowadzenie przewodnika wszystko bez żadnych zastrzeżeń.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Ewa, Pionki 08.10.2023 | Termin pobytu październik 2023

    Przyjemny ok. 1 godz. rejs statkiem. Tossa de Mar piękna z wody i na lądzie . Spacer po miasteczku bardzo przyjemny . Urokliwe uliczki , mury obronne , ciekawe pomniki . Ava Gadner wypromowała przypadkiem dawną wioskę rybacką Tossę , która stała się kurortem. Dlatego spotkamy tu realistyczną rzeźbę pięknej Avy Gardner. Pozuje do fotografii. Innym wspomnieniem po aktorce są słodycze znane jako pocałunki Avy Gardner - besos de Ava Gardner wykonane na bazie bezy i w różnych wariantach smakowych. Polecam cukiernię obok kościoła z zegarem.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Katarzyna 20.09.2025 | Termin pobytu sierpień 2025

    Miasteczko przepiękne warte odwiedzenia . Doceniam że w związku ze złą pogodą wycieczka została przełożona na inny dzień - widać że bezpieczeństwo uczestników jest ważne dla firmy !

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Dorota Anna, WARSZAWA 20.06.2024 | Termin pobytu czerwiec 2024

    Tossa de Mar bardzo ładne miasteczko. Fajnie, że dużo czasu wolnego, można było spokojnie je obejść i jeszcze kawy się napić...