Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Rupit i Besalu - średniowieczna Katalonia

5.7/6 (100 opinii)
5.7/6
(100 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcyjność programu
5.7
Pilot
5.7

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Alicja 25.05.2026 | Termin pobytu maj 2026

    Piękne miejsca, w których czas się zatrzymał. Smaczny obiad z degustacją lokalnych smakołyków oraz wina. W Basalu kręcono "Pachnidło".

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    5

    Ewa, Pionki 08.10.2023 | Termin pobytu październik 2023

    Wioska czarownic Rupit bardzo magiczna . Pięknie zachowany klimat z mroków średniowiecza . Wiszący most , po którym można przejść dopełnia atrakcji. Besalu to już miasteczko . Też urokliwe i pełne zabytków .Polecam .

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Beata, Chorzów 01.10.2025 | Termin pobytu wrzesień 2025

    Wspaniała wycieczka w głąb lądu do dwóch średniowiecznych miasteczek powiązaną z lokalnym obiadem i degustacja lokalnych trunków. Po drodze zatrzymanie sie na tarasie widokowym z kad rozciąga się niesamowity widok na okoliczne góry.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Małgorzata, ------ 03.05.2026 | Termin pobytu kwiecień 2026

    Wycieczka w te miejsca były niczym podróżą kapsułą czasu. Piękne, tajemnicze miejsca idealne do eksploracji, obserwacji - budzące ogromny zachwyt. Najbardziej porwał nas Rupit - spokojna, mała wieś odcinająca się od miejskiego zgiełku. Wycieczka była zwieńczona przepysznym lokalnym obiadem, dzięki któremu poznaliśmy fantastycznych ludzi❤️ Można poczuć ducha katalońskiego! Przewodniczka genialna, angażująca się i była naszą nieodłączną towarzyszką !