Wycieczka Fakultatywna
Opinie o Rupit i Besalu - średniowieczna Katalonia
5.7/6 (100 opinii)Oceny szczegółowe
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka do Rupit była niezwykle udanym doświadczeniem. Ta malownicza wioska położona w górach zachwyca swoim klimatem, kamiennymi uliczkami i spokojną atmosferą. Miejsce wygląda jak zatrzymane w czasie i pozwala poczuć prawdziwy klimat katalońskich górskich miejscowości. Dużym plusem wycieczki był również obiad w lokalnej restauracji — smaczny, regionalny i bardzo dobrze zorganizowany. Była to świetna okazja, aby spróbować lokalnych potraw i chwilę odpocząć w wyjątkowej atmosferze. Prawdziwą wisienką na torcie okazała się wizyta w średniowiecznym miasteczku Besalú. To miejsce zrobiło na nas ogromne wrażenie swoim historycznym charakterem, pięknym kamiennym mostem i niepowtarzalnym klimatem. Cała wycieczka była doskonale zorganizowana i zdecydowanie warta polecenia. Oczywiście podziękowania należą się pani Dorocie, która z pasją opowiadała o regionie, odpowiadała na wszystkie pytania i dbała o komfort uczestników na każdym etapie wyjazdu. Dzięki niej wycieczka była nie tylko interesująca, ale również pełna pozytywnych emocji i niezapomnianych wspomnień. Jeszcze raz dziękujemy za fantastycznie spędzony czas
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Jedna z lepszych wycieczek, na której byłam. Super przeżycia. Przepiękny punkt widokowy. Niezapomniana wizyta w górskiej gospodzie.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Następne piękne i urokliwe miasteczka Hiszpanii. Było warto jechać i je zobaczyć. Obiad i degustacja miejscowych specjałów to wisienka na torcie tej wycieczki.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ciekawe spojrzenie na Katalonię oddaloną trochę od morza. Ciekawa historia obu miast. Bardzo kompetentna przewodniczka.