Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Teneryfa w Pigułce z wizytą w Loro Parku

5.5/6 (50 opinii)
5.5/6
50 opinii
Atrakcyjność programu
5.4
Pilot
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Sortuj: Najlepiej oceniane
Typ turysty: Wybierz
  • 5.0/6

    Ogólnie bardzo fajna wycieczka w trakcie której objedziecie całą wyspę, zatrzymacie się na kilku punktach widokowych i będziecie mogli skosztować lokalnych przysmaków i trunków. Warto zabrać wygodne buty, okulary przeciwsłoneczne i dodatkową bluzę bo na północy wyspy jest zawsze chłodniej i może nawet padać deszcz.

    Łukasz, Szeligi 29.09.2024  | Termin pobytu: wrzesień 2024

    2/2 uznało opinię za pomocną

  • 5.0/6

    Ciekawa wycieczka. Od pilota można było się wiele dowiedzieć. Informacji ogólnych ale też ciekawostek. Trochę za mało czasu na punkcie widokowym oraz godz w loro pakru dosatkowo byłaby idealna

    Anna, --- 29.03.2025  | Termin pobytu: marzec 2025

    0/0 uznało opinię za pomocną

  • 4.5/6

    Idealna wycieczka aby poznać wyspę. Począwszy od jej istnienia do czasów dzisiejszych. Niebywała przyroda oraz jej siła Cudowne widoki, lokalne potrawy

    Michal, Leboszowice 01.04.2024  | Termin pobytu: marzec 2024

    2/2 uznało opinię za pomocną

  • 4.5/6

    Łatwiej dzięki takiej wycieczce przejechać większość wyspy - kilka obiektów jednego dnia. Autobusem byłoby to ciężko. Przewodniczka miała dużą wiedzę, ale powinna ją moim zdaniem usystematyzować. W trakcie opowiadania o czymś wtrącała anegdoty i już nie wracała do poprzedniego wątku. Trudno się przez to tego słuchało - ale wiedzę jako taką miała. Bardzo mi się nie podobało wprowadzanie w błąd. Ogłaszali się, że będzie degustacja kawy, a okazało się, że to wizyta w kawiarni, gdzie można sobie zakupić kawę (dodatkowo płatne). W jednym miejscu przy degustacji wina (już bezpłatne), otrzymaliśmy informację, że nigdzie indziej się tego wina nie dostanie. Później znaleźliśmy go w kilku sklepach o połowę taniej. Nie lubię być tak okłamywana.

    Joanna, Warszawa 04.03.2024  | Termin pobytu: luty 2024

    3/3 uznało opinię za pomocną