Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Teneryfa w Pigułce z wizytą w Loro Parku

5.5/6 (50 opinii)
5.5/6
50 opinii
Atrakcyjność programu
5.4
Pilot
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Sortuj: Najlepiej oceniane
Typ turysty: Wybierz
  • 4.0/6

    Wycieczka w sumie ok. Bardzo fajna pani rezydent, ciekawie opowiada o wyspie. Co do lora park to niesamowite pokazy. BARDZO, BARDZO POLECAM

    Katarzyna , Medlow 23.07.2024  | Termin pobytu: lipiec 2024

    1/1 uznało opinię za pomocną

  • 4.0/6

    Ta wycieczka była najmniej interesująca bo zakładała pół dnia w loro parku, który nie był na liście atrakcji, które chciałam zobaczyć. Pierwsze pół dnia z przejazdami przez góry było ciekawe, potem wydaje mi się że za dużo wolnego czasu w tym loro parku

    Angelika, Wrząca 26.05.2024  | Termin pobytu: maj 2024

    1/1 uznało opinię za pomocną

  • 4.0/6

    Doskonała okazja, aby w krótkim czasie zobaczyć najważniejsze atrakcje wyspy i cieszyć się wizytą w jednym z najbardziej znanych ogrodów zoologicznych na świecie. Wizyta w Loro Parku to świetna okazja, aby zobaczyć różnorodne zwierzęta i uczestniczyć w interesujących pokazach na żywo. Park oferuje piękne otoczenie i dobrą infrastrukturę, co czyni go idealnym miejscem na spędzenie dnia z rodziną lub przyjaciółmi. Loro Park jest bardzo duży, co może być męczące dla niektórych osób, zwłaszcza dzieci i starszych. Długie kolejki do popularnych atrakcji są bardzo uciążliwe. Trudno jest zobaczyć wszystkie atrakcje w cztery i pół godziny. Ze względu na harmonogram pokazów, trudno zobaczyć wszystko, co park ma do zaoferowania, w odpowiednim tempie.

    Aneta, Iława 07.07.2024  | Termin pobytu: czerwiec 2024

    1/1 uznało opinię za pomocną

  • 3.5/6

    Wycieczka do Loro Park - za krótkie przystanki, lepiej by było wydłużyć wycieczkę zamiast wracać o 18ej. W Loro Parku niestety nie zdążyliśmy wszystkiego zobaczyć, ale udało się po podziwiać wszystkie pokazy - cudowne!

    MARTA, Gdynia 25.03.2024  | Termin pobytu: marzec 2024

    3/3 uznało opinię za pomocną