Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Croco Park - spotkanie z krokodylami

5.7/6 (83 opinie)
5.7/6
83 opinie
Atrakcyjność programu
5.6
Pilot
5.5

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    RYSZARD JAN, bIELSKO-BIAŁA 15.04.2025 | Termin pobytu kwiecień 2025

    W Kwietniu kiedy nie ma jeszcze upałów warto się wybrać na spotkanie oko w oko z krokodylami, nie ma tam tłumów, ponadto iguany wolno chodzące, żółwie i małe sympatyczne małpki.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Marcin, Mielec 27.07.2024 | Termin pobytu lipiec 2024

    Rewelacja miejsce przepiękne roślinność zwierzęta warto szczerze polecam! Karmienie krokodyli, polecam oglądać z mostu dobrze widać choć jest to punkt kulminacyjny o godzinie 12.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Jarosław Kazimierz, Bezrzecze 08.01.2024 | Termin pobytu grudzień 2023

    Warto zobaczyć prawie 300 krokodyli, iguany i mnóstwo roślinności. Wycieczka krótka, półdniowa. Bardzo ciekawa.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Leszek Stanisław, Sierpc 29.04.2025 | Termin pobytu kwiecień 2025

    Marokańczycy dbają o odtwarzanie swojego dziedzictwa nie tylko w zakresie kultury ludzkości ale także przyrodniczego.