Wycieczka Fakultatywna
Opinie o Nador i Góra Gourougou
5.4/6 (66 opinii)Oceny szczegółowe
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo fajna i tematyczna wycieczka na której można się dowiedzieć dużo ciekawych żeczy o kulturze tego kraju i spotkać małpki .
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
polecam. Było kilka punktów widokowych na zdjęcia. najlepsze małpy które chętnie brały jedzenie owoce i orzechy. Na koniec był bazar. Przeliczali 1 do 1 więc najlepiej dirhamy. Dolarów nie biorą. Przewodniczka jedynie taka sobie
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo ciekawa i interesująca wycieczka. Super widoki i piękne miasto Nador. Hitem oczywiście oswojone małpki Makaki, które jadły nam rąk. Niezapomniane piękno przyrody i krajobraz .
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Udana, ciekawa, dobrze rozplanowany czas, fajne przeżycia, piękne widoki. Przydatny czas na zakupy, w tak dużym asortymencie niemożliwe.