Opinie klientów o Przygoda w dżungli - quad dla 2 osób

5.7 /6
opinie
Atrakcyjność programu
5.7
Pilot
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Anna, Międzychód

Super, super i jeszcze raz super. Spędzając ferie z nastolatkiem to była najlepsza wyprawa jaką mogłam mu wykombinować. Prócz potężnej dawki informacji, historii była wyprawa Quadami po dżungli - takiej prawdziwej dżungli, nurkowanie w towarzystwie egzotycznych rybek i w jaskini. Chupacabra trzymał się od nas z daleka - nie miał z nami szans - popłynął by z falą ekscytacji, zachwytu i dobrej zabawy :)

6.0/6

Piotr, Warszawa

Fajna atrakcja zwłaszcza z dziećmi. Zjazd kilkoma tyrolkami w koronach drzew. Dobra organizacja. Polecam .

5.0/6

Bartosz, ---

Tyrolki i cenota super, quady- kilka okrążeń jedną trasą, atrakcja bardziej dla kierowców niż pasażerów. Snorkeling- odbywa się zatoczce gdzie miesza się woda słona- z morza i słodka z cenoty, bardzo ciekawe doświadczenie. Nie ma tam rafy, można obserwować tylko ryby. Minusem jest ilość grup jednocześnie w wodzie i robi się tłoczno.