Udostępnij
Dodaj do schowka

Wycieczka Fakultatywna Rajska wyspa murali - Holbox

6.0/6 (2 opinie)

Opis wycieczki

Pilotpolski
Minimalny wiekBRAK
Anulowanieelastyczne

Główne atrakcje

• Rejs łódką po Morzu Karaibskim

• Rajskie plaże Karaibów

• Oryginalne murale

Opis

Zapraszamy do jednego z ostatnich rajów na Ziemi! Wyspa Holbox to najbardziej urokliwy, wyluzowany i rustykalny zakątek w okolicach Jukatanu. Kokosowe palmy i 36 kilometrów dziewiczych plaż z białym piaskiem tworzą tu prawdziwie sielską scenerię. To idealne miejsce na odpoczynek i ucieczkę od gwaru hotelowych resortów. Na miejsce dopłyniemy łódką, a następnie poznamy wszystkie zakamarki wyspy. Dotrzemy m. in. do Isla la Passion, Punta Coco czy Punta Mosquito, zobaczymy oryginalne murale, z których słynie wyspa i zatrzymamy się w mieście Holbox, gdzie będzie czekać na nas lunch w formie bufetu. Nie zabraknie też czasu wolnego na nacieszenie się plażą i kąpielami w lazurowej wodzie.

Cena obejmuje

• Odbiór z hotelu lub pobliskiego miejsca

• Przejazd klimatyzowanym busem/autokarem

• Rejs łodziami na wyspę

• Rejs promem z wyspy

• Polskojęzyczny przewodnik przy min. 8 osobach

• Lunch w postaci bogatego bufetu


Cena nie obejmuje

• Opłat portowych - 10 USD/os.

Praktyczne informacje

• Orientacyjny czas trwania wycieczki : Hotele Cancun: ok. 6:00 - 20:00, Hotele Playa del Carmen: ok. 7:00 - 20:00, Hotele Riwiera Maya/Tulum: ok. 6:30 - 20:00

• Warto zabrać: kostium kąpielowy, ręcznik, biodegradowalny krem z filtrem, nakrycie głowy

Odbiór o godz. 00:00
Za osobę809
1 618 zł

Możesz skorzystać z tej wycieczki niezależnie od tego jak podróżujesz - sam, z Rainbow czy z innym biurem podróży

Opinie klientów

Atrakcyjność programu
5.8
Pilot
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Sandra, Rokietnica

Dla osób lubiących klimaty rajskich plaż to strzał w 10tkę. Atrakcji było dość sporo poruszaliśmy się małym busem potem dużym busem, następnie motorówką, meleksami i promem, także program bardzo bogaty zwłaszcza z dzieckiem;) Pani Justyna przewodniczka ciekawie opowiadała, pierwsza wyspa La passion była naprawdę piękna- rezerwat przyroda i duża ilość ptaków sprawiała, że pozorna wysepka była warta eksplorowania. Następnie wyspa Mosquitos także z niezwykłymi widokami- można było się kąpać, a woda była krystalicznie czysta. I do celowo Holbox choć temperatura wynosiła chyba z 40°C w słońcu to murale i jazda meleksami (sami prowadziliśmy) nam wynagrodziła te wysokie temperatury. Smaczny meksykański lunch, przepiękne widoki błękitnej wody. Co prawda myślałam że będzie to bardziej wycieczka z tych „leniwych”, ale i tak nam się podobało, córeczka padła w autokarze ze zmęczenia:)

6.0/6

Piotr, Warszawa

Piękne miejsca - widoki. Po wyspie można poruszać się quadami co stanowi dodatkową atrakcję. Fajna organizacja . Super przewodniczki.
Pokaż wszystkie opinie