Udostępnij
Dodaj do schowka

Wycieczka Fakultatywna Xplore - poczuj adrenalinę

4.5/6 (2 opinie)

Opis wycieczki

Pilotangielski
Minimalny wiekBRAK
Anulowanieelastyczne

Główne atrakcje

• Najwyższa tyrolka na Riviera Maya

• Przejazd amfibią przez dżunglę

• Wycieczka podziemną rzeką na pokładzie tratwy

• Eksploracja jaskiń

Opis

Poszukiwaczy przygód zapraszamy do najbardziej ekscytującego parku rozrywki w Meksyku! Xplor w Playa del Carmen oferuje całą gamę niepowtarzalnych przeżyć w powietrzu, na lądzie i pod ziemią. Pofruniemy nad dżunglą na czternastu tyrolkach o różnym poziomie zaawansowania, w tym na najwyższym Zip Line w całym Meksyku! Przejedziemy także amfibią (ATV) przez tropikalny las i sprawdzimy się jako kierowcy w trudnych warunkach terenowych. Następnie czeka nas podziemna ekspedycja, podczas której odkryjemy tajemnicze jaskinie Jukatanu pełne niezwykłych formacji krasowych. Labirynt tutejszych korytarzy można pokonać na dwa sposoby: na spokojnej ścieżce kontemplacyjnej lub na bardziej przygodowej, z ciekawymi przeszkodami i wymagającymi przejściami. Popłyniemy także podziemnymi rzekami Xplora na pokładzie tratwy, a za wiosła posłużą nam nasze własne ręce. To będzie dzień pełen wrażeń, emocji i bezpiecznej adrenaliny!

Cena obejmuje

• Dojazd do parku

• Obiad

• Zjazdy tyrolką

• Szafkę dla dwóch osób

• Dostęp do strefy odpoczynku, przebieralni i łazienki


Cena nie obejmuje

• Opieki polskojęzycznego pilota

Praktyczne informacje

Orientacyjny czas trwania wycieczki: 07:00 - 23:00

Warto zabrać: kostium kąpielowy, ręcznik, nakrycie głowy, biodegradowalny krem z filtrem, wygodne obuwie

Odbiór o godz. 08:30
Za osobę789
1 578 zł

Możesz skorzystać z tej wycieczki niezależnie od tego jak podróżujesz - sam, z Rainbow czy z innym biurem podróży

Opinie klientów

Atrakcyjność programu
4.5
Pilot
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

MICHAŁ, RUDA ŚLĄSKA

ktoś kto lubi adrenaline to jest to. tyrolka która ma prawie 800 m i jedzie 50 m nad ziemią robi wrazenie jazda amfibiami po jaskiniach- rewelacja

3.0/6

Robert, Piastów

Jest to wycieczka do parku rozrywki. Atrakcje takie sobie, tyrolki "bez emocji", adrenaliny nie było ;) Polecam zabrać ze sobą stój kąpielowy i buty do chodzenia w wodzie, jedyne ciekawe atrakcje to jaskinie, które pokonuje się w wodzie, zresztą wszycie atrakcje to kontakt z wodą.
Pokaż wszystkie opinie