Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Chichen Itza – tajemnice Majów

5.5/6 (70 opinii)
5.5/6
70 opinii
Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.6

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    TOMASZ, BYDGOSZCZ 24.03.2025 | Termin pobytu marzec 2025

    Dużo ciekawych wiadomości. Chicken Itza? Cóż... Kąpiel w cenocie ok Kolonialne miasteczko ok. Ciekawy cmentarz

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Katarzyna Edyta, Szałsza 25.08.2025 | Termin pobytu marzec 2025

    Niezapomniane wrażenia. Polecamy serdecznie.Widoki przepiękne, opieka wspaniała…Generalnie nie ma się do czego przyczepić.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Tomasz, Leszno 27.02.2024 | Termin pobytu luty 2024

    Wycieczka nie do końca ciekawa, chociaz przewodniczka starała się opowiadac duzo ciekawostek. Generalnie szkoda pieniędzy, mozna było jechac tam taks,ówką, nie stracilibysmy tylu pieniedzy. Piramidy ok, cenoty tez, ale za długo, za nudno. rano wyjazd, pełny autokar ludzi, na piramidach t,łumy i rozgardiasz przy biletach. potem obiad, który chyba był najfajniejszy. Potem cenoty i na chwilę jakies miasteczko na koniec, ale nie było duzo czasu żeby gdzies pójsc, bo juz czekał autokar i spowrotem do hotelu. Fajne te piramidy, ale nie zorganizowana wycieczka.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Izabela, Osiek 06.04.2025 | Termin pobytu marzec 2025

    sama piramida d..y nie urywa ale chociaż kupiłam wiele fajnych pamiątek, ponadto potem pojechaliśmy do super cenoty w której się kąpaliśmy