Udostępnij
Dodaj do schowka

Wycieczka Fakultatywna Perły Zachodu

6.0/6 (1 opinia)

Opis wycieczki

Pilotpolski
Minimalny wiekBRAK
Anulowanieelastyczne

Główne atrakcje

• Miasteczko Silves - szlak pomarańczy

• Miejsce pierwszego targu niewolników

• Urzekające groty w okolicy Ponta da Piedade

• Lagos - klimatyczny kurort

• Koniec świata - Przylądek Św. Wincentego


Opis

Całodniowa wycieczka do najpiękniejszych i najbardziej charakterystycznych zakątków zachodniego Algarve. W programie spacer po Silves, mieście pełnym historii oraz pomarańczy. W czasach mauretańskich było ono stolicą regionu. Dominujący w krajobrazie czerwonawy kolor zamkowych murów, przepięknie kontrastujący labirynt białych domów oraz zieleń okolicznych pól to jeden z najbardziej rozpoznawalnych widoków Algarve. Kolejnym przystankiem będzie punkt widokowy, z którego można podziwiać formacje skalne, z których słynie zachodnie wybrzeże regionu. Postrzępione przez ocean i czas klify robią niesamowite wrażenie w każdą pogodę. Przejazd do Lagos, gdzie usłyszymy o znanych nawigatorach i zobaczymy miejsce pierwszego europejskiego targu niewolników. W czasie wolnym możliwość dalszego odkrywania tego wielowiekowego miasta z mariną, w której kołyszą się jachty z całego świata. Nie możemy też zapomnieć o gastronomii. Ryby i owoce morza są tu podstawą rozmaitych pysznych dań. Przejazd na przylądek św. Wincentego, uważany niegdyś za koniec świata. Ostatnim punktem wycieczki będzie przystanek na zdjęcia przy malowniczej zatoce Baleeira.


Cena obejmuje

• Odbiór z hotelu, miejsca określonego przez rezydenta lub z punktu wybranego podczas procesu rezerwacji

• Przejazd klimatyzowanym busem lub autokarem

• Opiekę polskojęzycznego pilota


Cena nie obejmuje

• Napoi i posiłków podczas wycieczki

• Transferu dla hoteli pomiedzy miejscowościami Quinta do Lago a Montegordo (m.in. Conrad Algarve, Golden Club Cabanas, Quinta do Lago) - dojazd do miejsca zbiórki we własnym zakresie lub możliwość dokupienia transportu – cena uzależniona od liczby chętnych uczestników. Informacje nt. transportu dostępne u rezydenta na miejscu

Praktyczne informacje

• Orientacyjny czas trwania wycieczki: ok. 08:45 - ok. 19:45 w zależności od hotelu

• Warto zabrać: krem z filtrem, nakrycie głowy, okrycie wierzchnie w przypadku wietrznej pogodyOdbiór o godz. 07:00
Za osobę319
638 zł

Możesz skorzystać z tej wycieczki niezależnie od tego jak podróżujesz - sam, z Rainbow czy z innym biurem podróży

Opinie klientów

Opinie o Perły Zachodu

6.0 / 6(1 opinia)
Atrakcyjność programu
6.0
Pilot
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Zbigniew, Inowrocław

Wycieczka bardzo ciekawa, obejmowała część wybrzeża Algarve. Zwiedziliśmy najciekawsze miejsca tego obszaru. No i przede wszystkim Przyladek Św. Wincentego na " końcu świata "
Pokaż wszystkie opinie