Opinie klientów o Perły Zachodu

6.0 /6
opinie
Atrakcyjność programu
5.9
Pilot
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Zoja, Białystok

Piękne widoki, rezydentka wspaniale opowiadała o historii zwiedzanych miejsc i ogółem o kulturze i historii tego regionu

6.0/6

Anna, ---

To bajkowa wycieczka na kraniec Europy połączona ze zwiedzaniem innych przepięknych miejsc, które dosłownie zapierają dech w piersiach. To trzeba zobaczyć i przeżyć. A jeśli jeszcze uda się na Przylądku Św. Wincentego przejść na sam kraniec i zrobić to przy bezwietrznej (praktycznie) pogodzie to możemy się nazwać szczęściarzami. Z reguły wieją tam bardzo silne wiatry , czasami nawet niebezpieczne, trzeba uważać , żeby nie zwiało.

6.0/6

Zbigniew, Inowrocław

Wycieczka bardzo ciekawa, obejmowała część wybrzeża Algarve. Zwiedziliśmy najciekawsze miejsca tego obszaru. No i przede wszystkim Przyladek Św. Wincentego na " końcu świata "

6.0/6

Krzysztof, Lubin

Przepiękne widoki. Ciekawe miejsca. Spokojne zwiedzanie. Ładna pogoda. Wystarczająco czasu wolnego.