Udostępnij
Dodaj do schowka

Wycieczka Fakultatywna Magiczna Lizbona

5.5/6 (2 opinie)

Opis wycieczki

Pilotpolski
Minimalny wiekBRAK
Anulowanieelastyczne

Główne atrakcje

• Wieża Belem (UNESCO)

• Pomnik Odkrywców

• Zabytkowy żółty tramwaj

• Bairro Alto – dzielnica portugalskiej bohemy


Opis

Stolica Portugalii to tętniące życiem, kolorowe i kosmopolityczne miasto. Podczas naszej całodniowej wycieczki odkryjemy najważniejsze atrakcje Lizbony i zachwycimy się jej magnetyzującą atmosferą. Zobaczymy słynny Pomnik Odkrywców upamiętniający zamorskie wyprawy Portugalczyków oraz monumentalną Wieżę Belem – jeden z Siedmiu Cudów Portugalii. Zachwycimy się także klasztorem Hieronimitów wybudowanym w niezwykłym stylu manuelińskim, po czym wyruszymy do centrum miasta. W czasie wolnym polecamy samodzielną eksplorację dwóch najbardziej urokliwych dzielnic Lizbony – zabytkowej Alfamy i kaskadowej Bairro Alto, którą upodobała sobie portugalska bohema.


Cena obejmuje

• Odbiór z hotelu, miejsca określonego przez rezydenta lub z punktu wybranego podczas procesu rezerwacji

• Przejazd klimatyzowanym busem lub autokarem

• Opiekę polskojęzycznego pilota


Cena nie obejmuje

• Napoi i posiłków podczas wycieczki

• Transferu dla hoteli pomiedzy miejscowościami Quinta do Lago a Montegordo (m.in. Conrad Algarve, Golden Club Cabanas, Quinta do Lago) - dojazd do miejsca zbiórki we własnym zakresie lub możliwość dokupienia transportu – cena uzależniona od liczby chętnych uczestników. Informacje nt. transportu dostępne u rezydenta na miejscu.

Praktyczne informacje

Orientacyjny czas trwania wycieczki: ok 06:00 - ok. 20:30 w zależności od hotelu

Odbiór o godz. 05:00
Za osobę469
938 zł

Możesz skorzystać z tej wycieczki niezależnie od tego jak podróżujesz - sam, z Rainbow czy z innym biurem podróży

Opinie klientów

Opinie o Magiczna Lizbona

5.5 / 6(2 opinie)
Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Joanna, Czeladż

Lisbona cudowna,przejazd mostem już robi wrażenie,pomnik odkrywców i mozaika z mapą świata,klasztor i traktat lisboniski,a w pobliżu najlepsze ciasteczka,spacer ulicą z żółtym tramwajem,to zostanie na zawsze z nami.

5.0/6

Anna, ---

Fantastyczne miejsce , ale nie na jeden dzień. To stanowczo za mało. Jest niedosyt i to trzeba będzie uzupełnić w kolejne wakacje. Miasto zachwyca swoim klimatem i urodą. Robi ogromne wrażenie poprzez soje położenie, zabudowę, przepiękne symboliczne 2 słynne mosty. Historia stara i nowa przeplata się nawzajem bardzo zgodnie i sprawia, że nie ma przesytu jednego , czy drugiego. Miasto żyje turystami , to widać na każdym kroku. Jest dla turystów otwarte i przyjazne. Słynny tramwaj 28 wypełniony po brzegi turystami, już czasami nie zatrzymuje się nawet na przystanku, bo po prostu nie ma miejsc. Trzeba czekać na kolejny. Ale jeżdżą bardzo często i nie jest to wielkim problemem, jeśli nie jest się ograniczonym czasowo. Nasz czas wolny do dyspozycji to około 2 godzin, a więc można poczekać, aby nim wjechać na gorę.
Pokaż wszystkie opinie