Udostępnij
Dodaj do schowka

Wycieczka Fakultatywna Dziki Zachód Madery – autokar

6.0/6 (3 opinie)

Opis wycieczki

Pilotpolski
Minimalny wiekBRAK
Anulowanieelastyczne

Główne atrakcje

• Cabo Girao - jeden z największych klifów na świecie

• Przejazd niedostępnymi trasami i off roadem

• Porto Moniz- miejscowość znana z przepięknych basenów lawowych

Opis

Podczas tej wycieczki będziecie Państwo mieli okazję odkryć Dziki Zachód oraz dziewiczą północ Madery. To właśnie temu rejonowi wyspy i niezwykłym widokom Madera zawdzięcza przydomek „Hawajów Europy”. Odwiedzimy CABO GIRAO – jeden z największych klifów na świecie, słynący z niezwykłego punktu widokowego z przeszkloną platformą. Przejedziemy przez urocze miasteczko RIBEIRA BRAVA, położone nad wpadającą do morza „Dziką Rzeką” oraz przez jedyny na wyspie płaskowyż PAUL DA SERRA, nazywany „tundrą maderską”. Zatrzymamy się następnie w PORTO MONIZ – miejscowości znanej z przepięknych basenów lawowych, w których można zażyć kąpieli w niezwykłych okolicznościach przyrody (dla chętnych, kąpiel w basenach uzależniona od pogody). Przejedziemy także wzdłuż dzikiego, północnego wybrzeża wyspy, nazywanego „trasą wodospadów”, a jego najpiękniejszą panoramę zobaczymy z RIBEIRA DA JANELA. Wycieczka w języku polskim!

Cena obejmuje

• Odbiór z hotelu, miejsca określonego przez rezydenta lub z punktu wybranego podczas procesu rezerwacji, nie dotyczy hotelu Calheta Beach i Saccharum

• Transport samochodem terenowym Land Rover Defender lub Land Rover Discovery

• Opiekę polskojęzycznego, licencjonowanego przewodnika


Cena nie obejmuje

• Posiłków i napoi podczas wycieczki. Możliwość zakupienia obiadu w cenie 12 EUR (płatne u przewodnika)

Praktyczne informacje

• Orientacyjny czas trwania wycieczki: 8:30 - 17:00

• Warto zabrać: odzież dostosowanej do zmiennych warunków atmosferycznych oraz wygodne obuwie

Odbiór o godz. 09:00
Za osobę299
598 zł

Możesz skorzystać z tej wycieczki niezależnie od tego jak podróżujesz - sam, z Rainbow czy z innym biurem podróży

Inne atrakcje w okolicy

Opinie klientów

Atrakcyjność programu
6.0
Pilot
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Joanna, Jazgarzew

Bardzo ciekawa wycieczka, z przepięknymi widokami, zwiedzaniem plantacji bananowca. Niesamowite widoki z najwyższego klifu w Europie. Możliwość kąpania się w basenach polawowych oraz obejrzenia bardzo interesującego akwarium. Bardzo wygodny autokar. Znakomity przewodnik. Gorąco polecam.

6.0/6

Tomasz, Ostróda

Wycieczka bardzo urozmaicona i pełna wrażeń, zaczynając od klifu o wysokości 580 metrów, poprzez urokliwe miejscowości, wodospady, tradycyjne maderskie domki, kończąc na wyśmienitym obiedzie z Espadą, czyli Czarnym Pałaszem.
Pokaż więcej opinii (1)