Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Cała wycieczka trwa około 4h, słonie milusie, córka zachwycona, mogliśmy karmić i myć słonie. Na miejscu fotograf który robił zdjęcia i w cenie wycieczki wysyła wszystko na email.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Miejsce godne zobaczenia można wspomóc fundacje opiekującą się słoniami przygotowuje się pokarm dla słoni potem karmi się i kąpie jest na miejscu fotograf, który robi ciekawe pamiątkowe zdjęcia
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Niesamowite wrażenia, słoniki cudowne ! Organizacja na miejscu bardzo dobra i czasowo też tak akurat.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ciekawe doświadczenie,po karmieniu słoni i posiłku pracownicy sanktuarium zapraszają do ich lokalnego sklepiku z cenami zawyżonymi o 400/500%