Opinie klientów o Zanzibar w pigułce

5.8 /6
16 
opinii
Atrakcyjność programu
5.8
Pilot
5.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

HIERONIM, Turek

Fenomenalna organizacja wycieczki przez Pawła. Fantastyczne regionalne posiłki, owoce i przekąski towarzyszyły nam podczas całego wyjazdu. Paweł żyje tym miejscem i ma olbrzymią wiedzę a mieszka tam 12 lat. Wycieczka zakończyła się o 21.

6.0/6

Katarzyna, Lubczyna

Wycieczka bardzo udana ,zostaliśmy bardzo dobrze zaopiekowania .Ogromna wiedza i dobry humor .Taki rezydent to skarb

6.0/6

MAGDALENA BARBARA, Poznań

Wycieczka zapierająca dech w piersiach. Konieczność podczas wyprawy na Zanzibar. Na pierwszy ogień farma przypraw. Fascynujący spacer pozwalający odkryć jak rosną wanilia, pieprz, cynamon, mango, marakuja i wiele innych roślin. Podczas wizyty w raju przypraw drobne, własnoręcznie wykonane przez pracowników prezenty z palmy (torebki, naszyjnik, korona, bransoletka i pierścionek. Pokaz wspinaczki na palmę, obiad suahili oraz degustacja wszystkich możliwych owoców z farmy tylko dopełniają pierwszy etap wycieczki, Następnym etapem jest rejs łodzią na Prison Island i spotkanie z ogromnymi żółwiami Aldabra. Na koniec labirynt Stone Town. Ogromne wrażenie robi Targ Niewolników i zapachy Targu Rybnego. Zwieńczeniem wyprawy jest wypad na targ grillowy w Forodhani Garden i spróbowanie typowych zanzibarskich specjałów. Ogromny szacunek dla Pawła, najbardziej kompetentnego z kompetentnych rezydentów i przewodników. A do tego nikt z tej wycieczki nie wróci głodny.

6.0/6

Jarosław, ---

Na początek super spacer po plantacji. Przewodnik po mału opowiada u pokazuje różne przyprawy, owoce tj . imbir, kurkuma, goździki, kardamon, curry, mango, ananasy, banany żółte, czerwone, kawa, pieprz. Następnie jest prezentacja różnych rzeczy z liści palmy kokosowej. Następnie poczęstunek potrawy lokalnej i owoce oraz pyszna kawa. Następnie jedziemy do Stone Town i wsiadamy w łódkę i płyniemy na Prison Island. Tam jest spacer po wyspie. Następnie żółwie ogromne i pawie. Popołudniu jedziemy do Stone Town (stolica). Wizyta pod domem Merkurego. Spacer po mieście. Wizyta w miejscu gdzie odbywał się handel niewolników. Wieczorem poczęstunki lokalnych potraw.