Opinie klientów o Tunis - Kartagina Sidi Bou Said

5.2 /6
109 
opinii
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Ewa, Słupsk

Pilot wycieczki rewelacyjny! Tunezyjczyk, który biegle mówi po polsku. Opowiada w bardzo ciekawy sposób. Rewelacyjny pomysł ze zwiedzaniem tradycyjnego domu tunezyjskiego oraz to, że program był odwrócony - dało nam to mozliwość zwiedzania bez tłumów turystów z innych biur podróży :)

6.0/6

JULIA, ZDZIEWSZOWICE

Spokojna, bez gonitwy, nie wymagajaca fizycznie. Swietny przewodnik tunezyjski Nuri, pokazał nam piekne miejsca w Tunisie i ciekawie poopowiadal o nich.

6.0/6

FRANCISZEK, WAŁBRZYCH

Sprawna organizacja. Przewodnik bardzo kompetentny, Tunezyjczyk biegle mówiący po polsku. Po drodze do Tunisu, Kartaginy i Sidi Bou Said można zobaczyć prawdziwą Tunezję różniącą się od okolicy hotelowej. Niestety mnóstwo śmieci zalegających wszędzie (widoki z okien autokaru).

6.0/6

Maciej, Inowrocław

Bardzo ciekawa i wciągająca wycieczka. Zwiedzanie Cartagina pozwala poznać historię Tunezji i zrozumieć zróżnicowanie kulturowe i etniczne tego obszaru. Zwiedzanie Sidi Bou Said to konieczny punkt wyjazdu i zapoznanie z przeszłością tego kraju. Termy dają niesamowite poznanie ówczesnego bogactwa regionu. Tunis jako stolica i medina jest wspaniałą okazją do poznania kultury Arabów punickich.