Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Tunis - Kartagina Sidi Bou Said

5.1/6 (318 opinii)
5.1/6
318 opinii
Atrakcyjność programu
5.0
Pilot
5.2

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    DANUTA, KRAJENKA 24.10.2024 | Termin pobytu wrzesień 2024

    Ciekawa, treściwa wycieczka. Warte poznania zakamarki Tunezji. Przewodnik bardzo interesująco opowiadał o całej historii Tunezji. Polecam serdecznie.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Łukasz, Lublin 23.10.2022

    Wycieczka dla tych osób co lubią zwiedzać, oglądać piękne krajobrazy i lubią poznawać obyczaje i kulturę. Polecam wycieczkę. Jedyny minus to że nie było możliwości wejścia do Muzeum w Bardo i jego zwiedzania (względny polityczne).

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    8

    Piotr 30.07.2024 | Termin pobytu lipiec 2024

    Dla osób lubiących historię, możliwość postawienia stopy w miejscu takim jak Kartagina, okraszona ciekawostkami przekazanymi przez przewodnika (Tunezyjczyka, który kilkadziesiąt lat spędził na Wisłą) to prawdziwa duchowa uczta.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Agata, Osówka 06.06.2025 | Termin pobytu maj 2025

    Można powiedzieć- Tunezja w pigułce. Piękne, pełne uroku miasteczko Sidi Bou Said w którym koniecznie trzeba spróbować lokalnego przysmaku Bambaluni- mniam! Bardzo ciekawa wycieczka pod warunkiem, że trafi się na odpowiedniego przewodnika :)