Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Tunis - Kartagina Sidi Bou Said

5.1/6 (320 opinii)
5.1/6
320 opinii
Atrakcyjność programu
5.0
Pilot
5.2

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    JOANNA, Poznań 20.08.2023 | Termin pobytu sierpień 2023

    Miejsca warte zobaczenia. Piękne okolice. Wycieczka zaplanowana na zwiedzanie 3 różnych dzielnic i rzeczywiście każda inna, równie ciekawa. W trakcie wycieczki zaplanowany obiad w restauracji (ryż z filetem z kurczaka oraz jabłko na deser), szkoda, że nie była to propozycja dania regionalnego. Napoje dodatkowo płatne.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Krzysztof, Toruń 30.09.2024 | Termin pobytu wrzesień 2024

    Bardzo fajna wycieczka, Bardzo ciekawe atrakcje do zwiedzania . Bezpieczeństwo i komfort podróży na wysokim poziomie. Super ogarnięty kierowca autobusu. Cena ok.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Anna, Grabowka 12.10.2023 | Termin pobytu wrzesień 2023

    Warto pojechać na tą wycieczkę żeby poznać historię i kulturę Tunezji piękną architekturę stolicy - Tunisu, dobrze zachowanego kompleksu Term Antoniusza Piusa z IV w n.e- Kartaginy oraz biało-niebieskiej architektury Sidi Bou Said

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Dominika 28.09.2024 | Termin pobytu lipiec 2024

    Wycieczkę oceniam na duży plus. Oprowadza po najważniejszych miejscach, które należy zwiedzić w Tunezji. Przewodniczka bardzo miła, z dużą wiedzą o tym, o czym opowiada. Jedynie co bym zmieniła, to dała więcej czasu na samodzielnie zwiedzanie Sidi Bou Said i Kartaginy, a mniej na Tunis, w którym pod koniec już większość ludzi siedziała pod autokarem i czekała na odjazd.