Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka fajna dostosowana do każdego beż względu na wiek. Trochę więcej czasu powinno być w Sidi ...
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Przewodnik tunezyjski mówiący bardzo dobrze po polsku. Zanudził nas zbyt obszerną historią o Tunezji w trakcie podróży do stolicy. Wystarczająca ilość czasu na zakup pamiątek w miejscach zwiedzania.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pilot wycieczki rewelacyjny! Tunezyjczyk, który biegle mówi po polsku. Opowiada w bardzo ciekawy i często humorystyczny sposób. Wycieczka niezbyt intensywna, jednak wysokie temperatury robią swoje. Może to być męczące. Warto odwiedzić te miejsca z racji historycznych, jednak można się trochę rozczarować oglądając to co z tych miejsc przez wieki pozostało. W trakcie wycieczki obowiązkowo należy skorzystać w Sidi Bou Said z fakultatywnego zwiedzania domu burmistrza miasta.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Podczas pobytu w Tunezji wybraliśmy się na jednodniową wycieczkę do Tunisu, Kartaginy i Sidi Bou Said. Program był ciekawy i dobrze zorganizowany – wszystko przebiegało zgodnie z planem. Zwiedziliśmy stolicę z jej historyczną Mediną, ruiny Kartaginy, a na zakończenie dnia spacerowaliśmy po malowniczym, biało-niebieskim miasteczku Sidi Bou Said. Największe wrażenie zrobiły na nas właśnie widoki w Sidi Bou Said oraz historyczne pozostałości Kartaginy. Przewodnik był kompetentny i zaangażowany, dzielił się ciekawostkami i pilnował harmonogramu. Transport klimatyzowany i komfortowy, czas wolny również był dobrze rozplanowany. Wycieczka to dobra propozycja dla osób zainteresowanych historią i kulturą Tunezji, które chcą w jeden dzień zobaczyć kilka ważnych punktów kraju. Polecam każdemu, kto lubi zwiedzanie połączone z pięknymi widokami.