Udostępnij
Dodaj do schowka

Wycieczka Fakultatywna Farma krokodyli - Djerba Explore Park

5.6/6 (33 opinie)

Opis wycieczki

Pilotpolski
Minimalny wiekBRAK
Anulowanieelastyczne

Główne atrakcje

• Muzeum Lalla Hadria z imponującą kolekcją sztuki z krajów islamu

• Skansen z typową zabudową

• Farma krokodyli nilowych z Madagaskaru

Opis

Spędzając urlop na Djerbie koniecznie trzeba wybrać się do Djerba Explore Park! To replika typowej pustynnej wioski, na terenie której można zobaczyć skansen z lokalnymi zabudowaniami i poznać zwyczaje tunezyjskiego życia codziennego. W obrębie kompleksu znajdziemy również muzeum Lalla Hadria z imponującą kolekcją sztuki z krajów islamu z całego świata; tutejsze eksponaty reprezentują cały świat arabsko-muzułmański, od Maghrebu do Maszreku. Niesamowitą atrakcją parku jest także farma krokodyli nilowych z Madagaskaru. To największy tego rodzaju obiekt w całym basenie Morza Śródziemnego - w otoczonych palmami lagunach żyje aż 400 gadów! Warto zajrzeć na niesamowity spektakl ich popołudniowego karmienia.

Cena obejmuje

• Odbiór z hotelu, miejsca określonego przez rezydenta lub z punktu wybranego podczas procesu rezerwacji

• Transport

• Wstęp do kompleksu Djerba Explore Park

• Opiekę polskojęzycznego pilota (dla min. 10 osób)


Cena nie obejmuje

• Posiłków i napoi podczas wycieczki

Praktyczne informacje

• Orientacyjny czas trwania wycieczki: 09:00 - 13:00

• Z hoteli: Eden Star, Odysse resort & Thalasso, Sangho Club Zarzis, Zephir hotel & Spa, Zita Beach Resort niezbędne minimum do realizacji wycieczki 6 osób

• Wycieczka adresowana również do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością ruchową przy asyście osoby towarzyszącej - możliwe trudności w niektórych punktach wycieczki

Odbiór o godz. 08:55
Za osobę119
238 zł

Możesz skorzystać z tej wycieczki niezależnie od tego jak podróżujesz - sam, z Rainbow czy z innym biurem podróży

Opinie klientów

Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Joanna, Kielce

Wyjazd do Djerba Explorer Park to strzał w dziesiątkę. Ilość krokodyli, żółwi i innych zwierząt w pięknym otoczeniu jest imponująca.

6.0/6

Karolina, Lublin

Jestem pełna podziwu jak imponującą kolekcje sztuki z krajów islamu posiada Muzeum Lalla Hadria. Niewątpliwą atrakcją jest również farma krokodyli nilowych z Madagaskaru niezwykłe wrażenie robi ilość żyjących tam osobników.
Pokaż więcej opinii (31)