Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Czarci Wąwóz i antyczne miasto Selge

5.3/6 (96 opinii)
5.3/6
96 opinii
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
4.9

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    KONRAD, SKARZYSKO-KAMIENNA 13.06.2024 | Termin pobytu czerwiec 2024

    Polecam w 💯 procentach wycieczka ok należy zabrać ze sobą dużo płynów bo dardzoo goraco!!!!!!!!!!!!!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    ANETA, Brzesko 20.07.2024 | Termin pobytu lipiec 2024

    Super program wycieczki. Wyjazd w godzinach porannych, powrót po 20.00. Wspaniałe widoki, piękny Kanion. Niezapomniana przejażdżka cabriobusami :)

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Wojciech, 21.07.2024 | Termin pobytu lipiec 2024

    Rafting to naprawdę rewelacyjna wycieczka, zakres wiekowy o 6 lat tak więc nie ma strach. Woda zimna ale zabawa gorąca. Z ciekawostek to że wczasie rejsu pontonem załoga ma zabawę i w pewnym momencie usiłuje wypchnąć kogoś z pontonu. pierwsze wrażenie szok, ale wszystko jest pod kontrolą i w kapoku jest człowiek bezpieczny.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Barbara, Pabianice 25.06.2025 | Termin pobytu czerwiec 2025

    Przepiękne widoki możliwość wyboru.Bardziej odważni wybierają raftink a osoby które lubią pozwiedzać wybierają zwiedzanie antycznej wioski Selge.