Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Pamukkale - bawełniana twierdza

5.1/6 (117 opinii)
5.1/6
(117 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcyjność programu
5.0
Pilot
5.4

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    7

    Przemysław, Bartąg 14.07.2024 | Termin pobytu lipiec 2024

    Wyjątkowe miejsce, które trzeba zobaczyć. Zwiedzanie ruin starożytnego miasta z absolutnie wyjątkowym amfiteatrem, kąpiel w basenie Kleopatry, która na długo pozostanie w pamięci oraz zniewalające wapienne tarasy, które zapierają dech w piersiach. Wycieczka bardzo udana, z bardzo sympatyczną przewodniczką.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Henryk, Gniezno 02.06.2024 | Termin pobytu maj 2024

    Coś pięknego warto zobaczyć okolice ruiny widoki a przede wszystkim bawełniana twierdza oraz amfiteatr oraz basen Kleopatry gdzie można było się wykąpać temperatura wody w basenie 36

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    10

    Beata, Ozorków 26.10.2022

    Miejsce godne uwagi warto jechać i nacieszyć oko. Gorąco polecam z Pania Marta wycieczka napewno będzie udana.🙂

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Monika, Lutcza 18.04.2024 | Termin pobytu wrzesień 2023

    Krajobraz przepiękny, naprawdę warto tam być. Wycieczka super. Punkt warty zobaczenia, jeśli jesteśmy blisko w okolicy.