Opinie klientów o Pamukkale - bawełniana twierdza

5.2 /6
32 
opinie
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

AGNIESZKA, Tczew

Świetna wycieczka, wszystko w jednym. Historia, kąpiele i przepiękne krajobrazy. Jedna z najciekawszych wycieczek :)

6.0/6

Milena, Pianowo

Fantastyczna wycieczka, wapienne trawertyny są przepiękne, może nie tak jak na zdjęciach w Internecie, ale warte zobaczenia. Kąpiel w basenie Kleopatry to "odmładzające" przeżycie , można popływać wśród starożytnych kolumn i kamieni (należy jedynie uważać aby się nie uderzyć o kamienie i kolumny podczas pływania). W Pammukale zwiedziliśmy także muzeum gdzie mogliśmy zobaczyć odkryte starożytne przedmioty codziennego użytku, grobowce, zachowane rzeźby oraz jeden z większych amfiteatrów, zabytki antycznego Hierapolis. Pani Sara z Rainbow podczas 2,5-3 h podróży bardzo ciekawie opowiadała o tym miejscu oraz o różnych faktach dotyczących samej Turcji, obyczajowości, geografii i historii tego kraju, odpowiadała na wszystkie pytanie i dzieliła się z nami interesującymi ciekawostkami. W samym Pammukale mieliśmy 3 godziny czasu wolnego na obejrzenie trawertyn, zabytków Hierapolis oraz kąpieli w basenie Kleopatry.

6.0/6

MARZENA, LUBAWA

Wycieczka bardzo udana,widoki przepiękne.Pamukkale po prostu trzeba zobaczyć. Kąpiel w basenie Kleopatry super. Pamiątkowe zdjęcia wyszły rewelacyjnie😊

6.0/6

Beata, Myślachowice

To trzeba zobaczyć, tego nie sposób opowiedzieć, jakie przyroda tworzy piękna dzieła, tylko dlaczego my, jako ludzie nie potrafimy tego szanować. Cudo cudo cudo.