Opinie klientów o Samos - wyspa Pitagorasa

4.6 /6
opinii
Atrakcyjność programu
3.7
Pilot
4.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Robert, Garbatka

Koniecznie trzeba się wybrać będąc w Turcji na wakacjach. Dzień na wyspie warty zobaczenia. Piękna wyspa z błękitną wodą. Pyszne jedzenie, mili ludzie. Grecka atmosfera, zarówno dzieci jak i dorośli świetnie spędzili czas.

6.0/6

Kacper, Poznań

Rejs stakiem i ta Grecja ..... Niesamowite wrazenia za naprawde niską cenę. Fajne pamiątki i romantyczny klimat na każdym kroku

5.0/6

Zuzanna, Jaśkowice

Grecja urokliwa, piękne morze, miasteczko. Transfer na Samos niestety długi, około 4 godzin. Warto zwiedzić centrum samos, przejść się uliczkami, posiedzieć w tawernie☺️. Pojechaliśmy do Pitagorum taksówka, koszt 20 euro. Widoki przepiękne, morze wspaniałe ☺️

3.0/6

Weronika, Niechanowo

Długi czas na Samos jeśli samemu nie zorganizowało sobie jakiegoś wyjazdy po wyspie. Wyspa malownicza, ale nie ma dużo atrakcji. Zapewniony był transport z hotelu do portu, rejs statkiem w obie strony.