Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Antalya Nocą

4.7/6 (28 opinii)
4.7/6
28 opinii
Atrakcyjność programu
4.6
Pilot
5.2

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Grażyna, Łódź 07.10.2024 | Termin pobytu wrzesień 2024

    Niestety nie udało się nam zobaczyć tęczy nad wodospadem - słońce już zaszło. A następnie trochę za szybko nas pilot przegonił po starym mieście. Nie zdążyliśmy napatrzeć się i porozglądać. A potem zbyt długi czas wolny ale już poza strefą starego miasta.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Emilia Felicja, Sosnowiec 15.06.2025 | Termin pobytu czerwiec 2025

    Ładny wodospad, dosyć ciekawa miejscowość. Wszystko w porządku, Niestety - dosyć dużo czasu zajął sam przejazd....

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Karolina, -- 07.08.2024 | Termin pobytu sierpień 2024

    Wycieczka dość późno się kończy. Zbędny był sklep jubilerski, który nie zarobił na naszej wizycie, a czas tam stracony można było przeznaczyć na spokojniejsze podziwianie starówki. Widospad arbuzowy robi wrażenie. Stanowczo za krótki czas zwiedzania.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Gabriela, Tarnowskie Góry 10.09.2024 | Termin pobytu wrzesień 2024

    Antalya nocą- sama wycieczka w sobie super ,ale na początek wizyta w sklepie jubilerskim to falstart, później już było lepiej. Taka wycieczka nie jest dla rodzin z małymi dziećmi