Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Rejs statkiem o zachodzie słońca

5.1/6 (44 opinie)
5.1/6
44 opinie
Atrakcyjność programu
5.0
Pilot
4.9

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Ewa, Dmosin 07.08.2023 | Termin pobytu lipiec 2023

    Ogólnie ok , smaczny posiłek, dzieci zachwycone piana party, niestety trochę ta wycieczka do dopracowania.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Iwona, Pieńsk 31.12.2024 | Termin pobytu sierpień 2024

    Niestety wycieczka nie spełniała naszych oczekiwań, była chaotyczna, mało zorganizowana, włącznie ze zmianą statku. Mam nadzieję, że tylko my mieliśmy takiego pecha. Pochwała za piękne widoki.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Magdalena, Bydgoszcz 01.08.2024 | Termin pobytu lipiec 2024

    Widoki piękne, atmosfera na statku dla +12lat ok, poniżej tego wieku - nie polecam, trochę za dzika atmosfera i za długi rejs

    3.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Robert, --- 10.07.2024 | Termin pobytu lipiec 2024

    Trochę nudna, kąpiel w pianie i połykacz ognia były najlepszą częścią wycieczki. Pozatym nic niesamowitego. Cena w sumie też nie wielka, z braku innego zajęcia można poplynac