Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Kolejność na wycieczce mogłaby być odwrotna, najpierw zwiedzanie Side, potem meczet, bazar i na koniec sklep że skórą. Ogólne wrażenie z wycieczki pozytywne
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Piękne miasto z ładnymi ruinami oraz ciekawym chodnikiem, przewodniczka opowiadała ciekawostki, bazar bez szału, kebab dobry ale nie wiem czy na ulicy nie dostałbyś tego samego
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Połowa wycieczki to pobyt w sklepie z wyrobami ze skóry oraz bazar. Meczet bardzo ładny i warty zobaczenia jednak mało czasu w Side. Przyjazd do Side dopiero o godzinie 18. Niestety dodatkowo w czasie naszego pobytu amfiteatr w Side był zamknięty. Pani pilot Anastazja bardzo sympatyczna.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Starożytne side jest bardzo ładne i jest tam dużo zabytków do zwiedzania lecz nasza wycieczka była potraktowana po macoszemu i zamiast zwiedzać przewodniczka dała nam czas wolny... Jedyne co nam pokazała to teatr ale to dlatego że mieliśmy wykupione bilety.