Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Margarita w pigułce

5.4/6 (222 opinie)
5.4/6
222 opinie
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.5

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    ZANETA, SWARZEDZ 09.01.2024 | Termin pobytu grudzień 2023

    Atrakcyjna widokowo wycieczka. Bardzo duża wiedza pilota . Warto pomyśleć o dodaniu do wycieczki przystanek na zrobienie kilku zdjęć z flamingami.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Szymon, Jarocin 02.02.2025 | Termin pobytu styczeń 2025

    wycieczka obowiązkowa dla każdego. można zwiedzić praktycznie całą wyspę i ja poznać. jedyne co by można było poprawić to albo zmniejszyć grupy albo zorganizować większy autobus - było trochę gęsto :)

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Jolanta, Sosnowiec 22.01.2024 | Termin pobytu styczeń 2024

    Bardo fajna rezydentka z dużą wiedzą dużo nam pokazała i opowiedziała o mieście o historii Wenezueli i nie tylko piękne miasteczko

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    ELZBIETA, BIELSKO-BIAŁA 05.03.2024 | Termin pobytu luty 2024

    Świetna wycieczka, pozwalająca zwiedzić wszystkie najważniejsze punkty na wyspie, program niezbyt intensywny, co w tym klimacie jest na pewno plusem, cudowny prawie godzinny rejs motorówkami po kanałach namorzynowych, gdzie można podziwiać ptaki i stworzenia morskie (rozgwiazdy, koniki morskie), pyszny lunch na plaży (polecam zapiekankę z płaszczką). Jest to też okazja do zrobienia zakupów np. wyrobów z pereł.