Opinie klientów o Margarita w pigułce

5.5 /6
117 
opinii
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Piotr, Jaworzno

Wycieczka super ,objazd po wyspie. Można poznać historię Wenezueli, zwiedzić stolicę wyspy oraz zobaczyć piękną plażę. w parku płynąć łodzią i zobaczyć las namorzynowy.

6.0/6

Krzysztof, ---

Polecam bardzo. Fajna przygoda i dużo atrakcji, warto zabrać trochę gotówki na pamiątki. Z menu obiadowego spróbować płaszczki coś wspaniałego ! Dla lubiących owoce morza koniecznie spróbować ostryg w parku krajobrazowym - niesamowity i wyborny smak.

6.0/6

Malgorzata, TORUŃ

Przyjemna, kilkugodzinna wycieczka objazdowa po wyspie Margarita. Pierwszym miastem, które odwiedziliśmy była stolica wyspy - La Asuncion (zaskoczeni byliśmy tym, że w tym mieście znajduje się pomnik Chopina). Następnym punktem wycieczki był Park Narodowy Laguna La Restinga i przepiękny rejs 6-osobową łódką po kanałach namorzynowych. W czasie tej wycieczki można było również zjeść lunch i odpocząć na plaży Punta Arenas. A dzień zakończył się zachodem słońca w Juan Griego.

6.0/6

MACIEJ, GDYNIA

Super wycieczka, dużo zobaczyliśmy, ale tempo wakacyjne. Duża wiedza pilotki zarówno o zwiedzanych miejscach jak ogólna o wyspie i Wenezueli