Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka ciekawa ,urozmaicona różnymi atrakcjami.Był sklep i muzeum pereł , Świątynia pięknie położona i bardzo zadbana ,było muzeum kokosowe i najlepsza atrakcja kolejka z parkiem atrakcji ,za bilet na miejscu można dostać darmowe piwo lub po powrocie w barze sok
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka po najciekawszych miejscach na wyspie, od wytwórni pereł po kolej linową. Bardzo dobra Pani przewodnik, mile spędzony dzień.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo ciekawa wycieczka,tylko za długo na frmie pereł,a więcej czasu w pozostałych zwiedzanych miejscazh
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Na wycieczce najbardziej podobała się nam nowa świątynia oraz przejazd najdłuższą kolejką linową na świecie z której rozpościerały się piękne widoki zapierające dech w piersiach.