Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka bardzo ciekawa,wyprawa do fabryki pereł ,więzienia kokosowego świątyni buddy, a na końcu perełka jazda kolejką .
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wybrałam tą wycieczkę głównie dla kolejki linowej, ale też miała miejsca które chciałam odwiedzić. Nie zawiodłam się. Najpierw pojechaliśmy do fabryki pereł, potem do miejsca gdzie wyrabiają rzeczy z bawełny. W obu tych miejscach był czas na zakupy. Następnie pojechaliśmy do Pagody - warte odwiedzenia miejsce. Kolejnym punktem było więzienie kokosowe. Można było albo zwiedzić więzienie, albo jak ktoś się nie czuł na siłach wyjść skrótem. I na sam koniec tej wycieczki najważniejszy dla mnie punkt czyli przejażdżka kolejką linową. Przejażdżka w jedną stronę trwa około 15 minut, a widok który nam towarzyszy jest przepiękny. Po przyjeździe mamy czas wolny - można korzystać z atrakcji tam będących, a to wszystko w ramach biletu. Potem powrót kolejką z powrotem na wyspę i powrót do hotelu. W ramach wycieczki jest fotograf. Podczas tej wycieczki było dwóch przewodników, jeden z Rainbowa Polak i druga przewodniczka która mówiła po angielsku.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wspaniała wycieczka, dużo atrakcji, kolejka linowa fantastyczna a na końcu wspaniały park wodny. Przewodnik wycieczki z dużą wiedzą o wyspie ktorą przekazywał w bardzo ciekawy sposób.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
wycieczka bardzo dobrze zorganizowana, rezydentka bardzo dobra. Wyspa jest mała, więc krótkie przejazdy klimatyzowanym autokarem pomiędzy poszczególnymi punktami programu. Wycieczka godna polecenia.