Opinie klientów o Wypoczynek na Goa i Złoty Trójkąt

2.0 /6
opinie
Atrakcje dla dzieci
1.5
Obsługa hotelowa
3.0
Plaża
4.8
Pokój
3.0
Położenie i okolica
3.8
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
2.0
Wyżywienie
1.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

3.5/6

Grzegorz, Kraków 06.02.2020

hotel 3*

Ten hotel miał 5* ale 30 lat temu, teraz co najwyżej 3*, poza tym Hindusi nie wiedzą co to jest sprzątanie a jedzenie jest typowo indyjskie, ostre i jednosmakowe, codziennie takie samo. Nie ma żadnych potraw europejskich oprócz jajek na twardo ale dzięki temu nie ma też europejczyków. Natomiast obsługa miła a lokalizacja bardzo dobra, ładna plaża tuż przy hotelu i doskonała, piękna trasa spacerowa do pobliskiego jeziorka Heart Shaped Lake. Tanie taksówki dowożą na inne, pobliskie jeszcze ładniejsze plaże np. Colva.

0.5/6

Sławomir, łodż 05.02.2020

Straszny hotel ,najwyżej trzygwiazdkowy

to nie fair ze strony rainbow ,ze ma taki hotel w ofercie jako 5-gwiazdkowy, to najwyżej słabe 3*. hotel 40-letni stary zniszczony nieodnawiany, jedzenie podłe ,zero wyboru .stara łazienka z wanną i wiszącą ceratą stara wanna ze zniszczoną emalią. Podłoga w pokoju to jakies plastikowe panele ,zniszczone i wypaczone.Po prostu brak słów. woda butelkowana w pokoju - płatna, niedużo oczywiscie ale chodzi o sam fakt, nigdy nie wybrałabym tego hotelu gdybym wiedziala jak to wygląda Nie spodziewałam sie,że to moze być w takim stanie,. niestety w momencie kiedy kupowałam wycieczkę nie bylo wyboru lepszych hoteli. Internet na terenie hotelu co chwila sie rwie i bardzo słaby. lobby i recepcja dramat. Hotel o dziwo ma klientów . Są to sami Hindusi, bardzo hałaśliwi zresztą. Jedyny bar plazowy nieczynny- stary odrapany i słuzący jako graciarnia. hotel ma nawet calkiem dobre opinie , co mnie też zmyliło , ale pisali je pewnie tylko hindusi , ktorym widać sie podobał. wytrzymaliśmy jedną noc , dopłaciliśmy i przenieśliśmy się do ITC Grand Goa. Tam już było bardzo ok. Najsmieszniejsze jest to, ze do tego bogmallo też dopłacaliśmy , chociaż naprawde nie wiem za co. Szczerze odradzam wakacje w hotelu bogmallo. poniżej kilka fotek z tego raju, więcej sie nie zmieściło. Plaża nieduża, krótka,nie mająca nic ze pieknymi długimi plażami goa.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem