Opinie klientów o Wypoczynek na Goa i Złoty Trójkąt

4.3 /6
opinie
Atrakcje dla dzieci
3.0
Obsługa hotelowa
4.2
Plaża
4.3
Pokój
4.5
Położenie i okolica
3.8
Rezydent
3.3
Sport i rozrywka
3.5
Wyżywienie
3.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.5/6

Ewik 20.02.2019

Kolorowe wakacje zimą.

Z korzystaliśmy z wycieczki "Śladami tygrysich łap na piasku" 9dni na objezdzie a 5 spedziliśmy w Joecons Bech Resort & Spa. Jak na indyjsie warunki hotel bardzo czysty.Obsługa bardzo miła , pomocna uśmiechnięta. Meni OK chociaż mogło być minimalnie bardziej urozmaicone. Chetnie wróce do tego hotelu.Jedyny mankament to 10-15 minut spacerem do morza.Ale przyznam że nie jest to uciążliwa droga .

4.5/6

Jarosław, Warszawa 03.02.2020

Godny polecenia hotel

Polecam ten hotel bo zasługuje na solidne 4 gwiazdki. Ma ładny ogród, natomiast jest daleko do sklepu, jedyne jakie są w pobliżu to sklepy z biżuterią i jest około 1 km do plazy.

3.0/6

Anna, Tomasz 27.01.2020

Joecons Beach Resort

byłam niezadowolona , gdyż z objazdu przyjechaliśmy do hotelu o 1,20 w nocy a pokój nie był przygotowany na nasz pobyt . podróżowaliśmy we trójkę i dla trzeciej osoby nic nie było przygotowane a w szczegółności łóżko . marzył człowiek by położyć się spać a tu łóżka brak .Musieliśmy interweniować i to nie było miłe .
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem