IFA Altamarena

5.4/6 (76 opinii)

Udostępnij
Dodaj do schowka
IFA Altamarena
Galeria (12)
IFA Altamarena
IFA Altamarena
IFA Altamarena
Zdjęcie mapy
Mapa

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Opinie o IFA Altamarena

5.4 / 6(76 opinii)
Atrakcje dla dzieci
4.6
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
6.0
Pokój
5.0
Położenie i okolica
5.9
Rezydent
5.3
Sport i rozrywka
4.9
Wyżywienie
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Beata, Warszawa 25.08.2022

Wakacje na Fuercie

IFA Altamarena -czyli wakacje dla osób ceniących sobie spokój, bliskość plaży i sklepów jednocześnie. Plaża cudowna szeroka z jasnym piaskiem, zejście łagodne. W hotelu 3 baseny w tym brodzik, nie ma bitwy o leżaki ;-) Hotel i stołówka- czyste, nie mamy na co narzekać. Jedzenie do wyboru, do koloru, surówki, ciasta, mięsa.....Kelnerzy, barmani- zawsze pomocni. W recepcji nasza rodaczka-serdecznie ją pozdrawiamy, przemiła i bardzo pomocna Pani :-) Na kolację nawet włoskie lody w 3 smakach, czego nie spotkaliśmy w innych hotelach. Pokoje codziennie sprzątane. Polecam i chętnie sama tam wrócę :-)

6.0/6

TOMASZ, GDANSK 15.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Hotel i wyciczka objazdowa

👍hotel..wspaniły niesamowita obsługa..w recepcji.no i w barach..i w restauracji.uprzejmość .gościnnośc..wiecznie uśmiechnięta obsługa.pełen relaks.bliskosc do pięknej plaży.widziałem mantę..itd .możliwość spotkania delfinów. Nurkowania.plaża przeurocza ocean cudny..Pokoje super z tv i darmowym internetem...nic nie brakuje..no i ludzie.łatwo nawiazać kontakt.włosi Niemcy Polacy..i obsługa barowa marokańczycy...przesympatyczni..👍👍👍 naprzeciwko hotelu są kluby muzyczne..gdzie poznałem przeurocze hiszpanki..😍.kiedy wylatywałem po trzech tygodniach to na lotnisku łzy poszły...warto polecam.A dla dzieciaków..przesympatyczni animatorzy..którzy zapewniają świetną rozrywkę..w basenach itd..starzy wtedy mogą odpocząć😂 nawet na basenach gra pani na skrzypcach woooo..pod wrażeniem, wieczory spokojne w barach gdzie pokazywane są również występy muzyków ,artystów..bingo i zabawy dla dzieciaków itd. Szampan się leje...ehh trzeba wrócić...wycieczka objazdowa cudowna...z przewodniczka która opowiada historię wysp..bardzo interesujące..odwiedzamy wspaniałe plaże..i najsłynniejsza grotę na świecie...wracam
Pokaż więcej opinii (74)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem