Opinie klientów o Design Plus Bex Hotel

5.3 /6
opinii
Atrakcje dla dzieci
1.0
Obsługa hotelowa
5.5
Plaża
5.4
Pokój
5.1
Położenie i okolica
5.8
Rezydent
5.6
Sport i rozrywka
4.9
Wyżywienie
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

Patrycja, Warszawa 23.10.2019

Miejski odpoczynek

Ten hotel, to dobry wybór, jeśli nie jesteś fanem all inclusive i wielkich, kurortowych hoteli położonych na odludziu. Polubisz go, jeśli lubisz miejski wypoczynek, samoorganizację czasu, zwiedzania i jedzenia. Samo centrum wypoczynkowej części stolicy Gran Canarii, do plaży Las Canteras ok 8 minut spacerem. Przyjemny taras na dachu z widokiem na panoramę miasta z otwieranym wieczorem barem, płytki basen jest przyjemnym dodatkiem, jeśli po dniu nad oceanem masz jeszcze ochotę po prostu poleżeć w wodzie patrząc w nocne niebo. Samą wyspę można bez problemu zwiedzić na własną rękę czy to wypożyczonym samochodem, czy też dobrze rozwiniętą komunikacją miejską.

5.0/6

Arek 01.10.2019

Bardzo przyjemny i przyjazny hotel blisko turystycznej części Las Palmas.

W Las Palmas spędziliśmy tydzień w drugiej połowie września. Jakości hotelu i świadczonych w nim usług w zdecydowanej większości spełniły nasze oczekiwania. Ze względu na fakt, że obiekt znajduje się bezpośrednio przy dość ruchliwej ulicy, osoby ceniące sobie spokój raczej go tutaj nie znajdą. Dla nas natomiast zgiełk żyjącego miasta i bliska odległość do plaży oraz komunikacji miejskiej była zaletą. W najbliższym otoczeniu znajduje się mnóstwo sklepów, kafejek i restauracji. Kwestie organizacyjne tzn. transfer z lotniska i na lotnisko, kontakt z rezydentem, wycieczka fakultatywna po wyspie były bez zastrzeżeń. Ważnym i pozytywnym elementem jest możliwość przechowania bagażu oraz odświeżenia się w międzyczasie od wymeldowania z hotelu do transferu na lotnisko.

4.5/6

Piotr, Warszawa 23.07.2019

Bardzo dobry hotel miejski

Spędziłem w tym hotelu 7 dni w lipcu 2019 roku. Zdjęcia umieszczone na stronie internetowej i w ofercie biura Rainbow w pełni odpowiadają stanowi faktycznemu. Hotel jest nowoczesny i czysty. Powstał na miejscu banku, zatem w swojej stylistyce jest widocznych mnóstwo rozwiązań nawiązujących do banku (każdy sam się przekona o czym piszę, jak przyjedzie do hotelu). Pokoje są sprzątane codziennie. Obsługa hotelowa (ta w recepcji), jak również serwis sprzątający, bez zarzutu. Wszyscy mówią po angielsku, zatem nie ma problemów z komunikacją.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem