Obiekt
Pokoje
Hotel oferuje zakwaterowanie w 324 pokojach różnego typu.Internet
Wi-Fi w hotelu gratis.
Kategoria lokalna
***
Strona www
Wyżywienie
Śniadania w formie bufetu. Istnieje możliwość dopłaty do obiadokolacji lub all inclusive: śniadania, obiady i obiadokolacje w formie bufetu. Lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe, przekąski dostępne są w wyznaczonych miejscach .
Program sportowy i animacyjny
Hotel zapewnia dzienne animacje oraz wieczorne show. Płatny: bilard.
Dodatkowe informacje
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek lokalnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.
Hotele wymagają okazania umowy zawartej z Rainbow przy zakwaterowaniu. Prosimy o jej drukowanie przed wylotem z Polski.
Sezonowość
Na Wyspach Kanaryjskich zwykle wysoki sezon turystyczny trwa cały rok. Wyjątkiem jest sezonowość podgrzewania basenów hotelowych, która przypada jedynie zimą, mniej więcej od 1/11 do 31/03.Kategoria lokalna 3
Atrakcyjny cenowo aparthotel w znanym kurorcie Playa del Ingles. Odnowione pokoje i świetna strefa basenowa to mocne atuty tego hotelu (za to od nas +). Idealna opcja dla każdego!
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek lokalnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.
Hotele wymagają okazania umowy zawartej z Rainbow przy zakwaterowaniu. Prosimy o jej drukowanie przed wylotem z Polski.
Wyremontowany w 2017 roku hotel położony jest blisko centrum turystycznej miejscowości Playa del Ingles, promenady oraz licznych sklepów i centrów handlowych. Przystanek autobusowy ok. 300 m od hotelu. Do lotniska w Las Palmas ok. 30 km.
Mapa
Hotel znajduje się ok. 300 m od szerokiej i piaszczystej plaży Inglés (zejście po schodach). Leżaki i parasole na plaży dodatkowo płatne ok. 10 Eur/komplet.
Recepcja, windy, restauracja bufetowa, bary, basen i brodzik dla dzieci (słodka woda, 1 podgrzewany zimą), taras słoneczny z parasolami i leżakami. Hotel zapewnia ręczników basenowe płatne ok. 10 Eur.
Obiekt
Wyżywienie
Program sportowy i animacyjny
Atrakcje regionu
Inne hotele w regionie
Dodatkowe informacje
Bagaż
rejestrowany i podręczny
Transfer
lotnisko-hotel-lotnisko
Ubezpieczenie
podstawowe
Opieka
rezydenta
Oferta dostępna w innej konfiguracji
4.7/6 (50 opinii)
Atrakcje dla dzieci
Obsługa hotelowa
Plaża
Pokój
Położenie i okolica
Rezydent
Sport i rozrywka
Wyżywienie
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Zdjęcia klientów (59)
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wygodny hotel za rozsądną cenę. Oddzielna sypialnia z dużą wnękową szafą i salon z kuchnią, lodówką oraz tarasem, z którego rano i wieczorem obserwowałyśmy ocean w przeróżnych odcieniach niebieskości. W opcji HB powtarzalne śniadania z niezłą kawą, świeżym pieczywem, jajkami w różnych odsłonach. Do tego sery, wędliny, owoce, warzywa, jogurty, kiełbaski itp. Kolacje różnorodne, smaczne, gorące, owoce morza, pyszne ryby, dania mięsne, warzywa, zupy, każdego dnia coś nowego. Bez kolejek i tłoku. Pokój sprzątany codziennie, oprócz niedzieli, ręczniki wymieniane co drugi dzień, informacja kiedy na karcie informacyjnej w pokoju. Internet ok, w całym obiekcie. Przepiękna plaża ok.300 metrów od hotelu, łagodne wejście do wody, dzięki kamiennym murkom tworzącym zatoki bezpiecznie i spokojnie nawet przy falującym czasem Atlantyku. Woda ciepła, więc rzadko korzystałyśmy z basenu o głębokości 180cm i raczej chłodnym jaccuzi w części płytkiej. Wyspa dobrze skomunikowana, autobusem za kilka euro można dojechać do stolicy lub innego wybranego miejsca. Pieszo polecam wycieczkę na wydmy Maspalomas i do latarni Faro - z Playa Inglés ok. 5 km. Wycieczka z biura Rainbow udana, pani przewodnik kompetentna i bardzo pomocna, transfer do hotelu i na lotnisko również bez zarzutu. Wady? Dla ceniących ciszę i spokój bary przy hotelu, z których do późnej nocy dobiegała nakładająca się na siebie muzyka. Nam to nie przeszkadzało, sypialnia położona była od strony wewnętrznej hotelu, a okno otwierałyśmy trochę później. Ogólnie: cudowna wyspa, wygodny hotel, wakacyjna atmosfera jeszcze przed wakacjami. Chętnie tam wrócę, chociażby tej pory nie byłam dwa razy w tym samym miejscu czy hotelu.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecamy hotel Green Field na jesienny wypoczynek i nie tylko. Bardzo dogodna lokalizacja, od plaży dzieliło nas kilka minut spaceru. Zejście na plażę schodami, jeżeli jednak komuś sprawia to trudność istnieje możliwość zjechania jedną z wind znajdujących się w centrach handlowych zlokalizowanychh przy deptaku (między deptakiem a plażą). Deptak znakomity na spokojne spacery z widokiem na ocean. Zejście do oceanu bardzo łagodne. Plaża bardzo długa. Możliwość wypozyczenia leżaków, parasoli, sprzętu wodnego. Obsługa hotelu bardzo życzliwa, otwarta, poczynając od recepcji i barmanów po panie sprzątające. Czystość perfekcyjna. Pokoje funkcjonalne. Jedynym mankamentem mogły być odgłosy dobiegające wieczorami z klubów znajdujących się pod oknami hotelu - muzyka głośna i słyszalna do późnych godzin nocnych (dotyczy to apartamentów znajdujących się od strony ulicy), jednak osobom, którym to bardzo przeszkadzało zamieniono pokój na położony od strony basenu. Basen czysty, średnich rozmiarów, głębokość od 110 cm do 180 cm. Dodatkowo brodzik dla dzieci. Ręczniki plażowe doste za depozytem. Wyżywienie: śniadania - klasyka, jak na 3 gwiazdki ok, obiady i obiadokolacje w naszej ocenie smaczne, różne rodzaje mięs, dań warzywnych, makaronów, sałatek, lody z bardzo dobrymi polewami, napoje w barach dobre. Restauracja umiejscowiona na poziomie zero - faktycznie byla to piwnica budynku więc nie bylo okien "z widokami" co nie wszystkim odpowiadało, jadnak trudno mówić aby sprawiała przytłaczające wrażenie. Wycieczki po wyspie bardzo dobrze zorganizowane. Podobno wycieczki morskie też znakomite - my nie korzystalismy ale znajomi byli bardzo zafowoleni. Polecamy .