Opinie klientów o Z butelką rumu po karaibskich wodach

5.6 /6
45 
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.1
Intensywność programu
3.8
Obsługa hotelowa
5.7
Pilot
5.5
Plaża
5.9
Pokój
5.5
Położenie i okolica
5.8
Program wycieczki
5.8
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
5.5
Transport
5.5
Wyżywienie
5.3
Zakwaterowanie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.5/6

b zabrze 06.04.2015

wakacje na Kubie luty 20015

dobry hotel ale 5 gwiazdek trochę dużo.

5.5/6

Krzysztof, Luboń 16.02.2020

pobyt 2 tygodniowy

Jeśli chodzi o pobyt na Kubie to hotel na pewno godny polecenia. Wielu Kubańczyków twierdziło, że to najlepszy hotel w Varadero. Raczej nie się do czego przyczepiać. Tylko proszę pamiętać, że to jest KUBA !!!!

5.5/6

MAREK, WARSZAWA 23.01.2018
Termin pobytu: grudzień 2017

Atrakcyjna i dobrze zorganizowana wycieczka.

Program był zróżnicowany - najpierw odpoczynek w Varadero. Wybraliśmy jeden z droższych hoteli (Paradisus) ale ponieważ chodziło tylko o cztery dni dodatkowy wydatek się opłacał (położenie, piekna i szeroka plaża plaża, świetna obsługa, b.dobre wyżywienie - kilka restauracji a la carte oraz liczne atrakcje). Potem dwa dni zwiedzania Kuby - dużo wrażeń. Sporo czasu w autokarze ale to w końcu najwieksza wyspa Karaibów. Potem rejs - pospieszne (jednodniowe) pobyty na trzech wyspach. Bylismy na jednej wycieczce z polską pilotką (na Jamajce); na Kajmanie i Cozumel wykupilismy wycieczki ze statku. Po powrocie jeszcze zwiedzanie Hawany i kilku innych miejsc. Wycieczka śladami Hemingwaya interesująca, podobnie jak zwiedzanie plantacji tytoniu. "Nie wypalił" koncert muzyki Beuna Vista Social Club z powodu kolizji czasowej z zaokrętowaniem sie na statek. Niektóre punkty programu mogłyby by krótsze np. półgodzinny pobyt na cmentarzu podczas zwiedzania Hawany itp.

5.5/6

BEATA, Wałbrzych 02.01.2023
Termin pobytu: grudzień 2022

Udany wyjazd

Hote nienajnowszyl bardzo ładny, zadbany na dużym terenie. Plaża przepiękna. Woda w oceanie przezroczysta. Jedzenie dobre. Wybór potraw w zależności od dostaw . To Kuba. Biedny kraj. Drinki bardzo dobre. Rum najlepszy. Ciekawa wycieczka do Hawany i przejażdżka samochodami. Bardzo polecam wyjazd do tego hotelu.
1891013
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem