Z natury piękna

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
Wycieczka samolotem
Fortaleza • pomarańczowe klify Morro Branco • zachód słońca na wydmie Por do Sol • podróż jeepami • hamaki zawieszone nad wodą • kapibary, leniwce, małpy, ibisy szkarłatne • bajeczne Lencoish Maranheses - wydmy z lagunami • kolonialna Olinda • najpiękniejsze plaże Brazylii - Porto de Galinhas • krystaliczna woda, rafy koralowe, plaże • przeloty lokalne w cenie

Terminy i ceny wycieczki 4

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem. Przelot samolotem rejsowym do Fortalezy (z przesiadką w jednym z europejskich portów lotniczych). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Przylot do Fortalezy, odprawa paszportowa, a następnie transfer do hotelu. Po zakwaterowaniu czas wolny na odpoczynek. (Trasa ok. 50 km).

Dzień 2

Śniadanie. Następnie udamy się do jednej z głównych atrakcji tego regionu - Morro Branco, labiryntu uformowanego z klifów różnej wielkości i barwy. Wejdziemy w głąb tych niesamowitych krajobrazów, otoczonych białymi i czerwonymi wydmami. Miejsce to jest bardzo fotogeniczne – klify tworzą coś na kształt kanionu, a skały przybierają barwy od białego piasku do gorącej czerwieni. Po spacerze czas na odpoczynek i lunch (we własnym zakresie). Dla chętnych przejażdżka pojazdem typu buggy (płatna dodatkowo około 30 USD/os.), następnie powrót do Fortalezy. Obiadokolacja i czas wolny na samodzielne eksplorowanie miasta. (Trasa około 180 km)

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele/lodge o standardzie *** (12 rozpoczętych dób hotelowych) Pokoje: we wszystkich hotelach wyposażone w łazienki. Większość hoteli posiada klimatyzowane pokoje.
Wizy
Paszport musi być ważny przynajmniej 6 miesięcy od daty powrotu z Brazylii. Uwaga! Dane paszportowe (numer paszportu, data wydania oraz data ważności) muszą zostać uzupełnione na rezerwacji maksymalnie na 14 dni przed datą wylotu. Jeżeli sprzedaż ma miejsce później prosimy o niezwłoczne uzupełnienie tych danych.
Świadczenia
Cena obejmuje: przelot samolotem rejsowym do Fortalezy (z przesiadką w jednym z portów europejskich) oraz przeloty wewnętrzne (możliwe loty z przesiadkami), opłaty lotniskowe, transfery: lotnisko - hotel - lotnisko, program jw., zakwaterowanie w hotelach jw. (12 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie według programu (śniadania i obiadokolacje lub lunch/lunch box), opiekę pilota w Brazylii, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, wycieczek fakultatywnych oraz innych wydatków osobistych. Koszt uczestnictwa w programie (opłata na miejscu) ok. 220 USD/os (w tym bilety wstępu, napiwki dla lokalnych przewodników i kierowców).
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady

Dodaj opinie

Brak oceny. Bądź pierwszy!
Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Brazylii! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon