Zagadki cywilizacji

5.4/6 (33 opinie)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Zagadki cywilizacji
Galeria (15)
Zagadki cywilizacji
Zagadki cywilizacji
Zagadki cywilizacji
Zdjęcie mapy
Plan Wycieczki

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Intensywność programu
5.6
Pilot
5.6
Program wycieczki
5.7
Transport
5.5
Wyżywienie
5.3
Zakwaterowanie
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Adam, Sosnowiec 22.05.2023
Termin pobytu: maj 2023

Bardzo fajna wycieczka

Bardzo ciekawa objazdowa wycieczka. Wszystko planowane atrakcje zostały osiągnięte. Pani Ania przewodnik na miejscu 100% profesjonalizm. Wiedza ogromna. Super zorganizowana. Żadnych cech ujemnych.

6.0/6

Wojciech Popczyk 28.12.2019

Niezapomniana podróż

Ja, moja żona i syn jesteśmy zachwyceni Peru i Boliwią, Biurem Rainbow Tour, organizacją pobytu a przede wszystkim profesjonalizacją przewodników/rezydentów: Henryka Konwy oraz Piotra Drozda. Dzięki nim czuliśmy się komfortowo i bezpiecznie. W niczym nas nie zawiedli, dali lekcję klasy i kultury. Chętnie zaprosiłbym Ich na Wydział Zarządzania Uniwersytetu w Łodzi, aby dali parę wykładów z marketingu relacji. Niech studenci uczą się od mistrzów. Najsłabszą stroną wycieczki byli sami jego uczestnicy. Wyszło całe polactwo w nich. My też mamy narodowość polską i dlatego bardzo wstydziliśmy się typowych zachowań Polaków. Alkohol ( wiem, że jest dla ludzi i wymaga kultury), żądza dominacji nad drugimi, pycha i zarozumiałość. Lekarze, zwłaszcza chirurdzy, cierpią bez wyjątku na syndrom boga i mają za nic pozostałych ludzi. Przedsiębiorcy ( mówi się o nich nowobogackie ) są kompletnie bez klasy, z chamskimi zwyczajami, pyszni, wszechmocni - a nie stać było ich na złożenie się na symboliczny napiwek dla przewodników na koniec wycieczki. Jestem zdania, że za dobrze wykonaną pracę należy się wdzięczność. Aż strach pomyśleć, jak traktują swoich pracowników. Nie zgłaszam pretensji do Biura co do towarzystwa, bo to nie od niego zależy.
Pokaż więcej opinii (31)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem