Opinie klientów o Zaginione miasta Angkoru

5.3 /6
opinie
Intensywność programu
4.3
Pilot
6.0
Program wycieczki
5.6
Transport
5.3
Wyżywienie
5.4
Zakwaterowanie
4.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Wiesia 13.03.2019

Relaksujący odpoczynek.

Kolejny raz nie zawiedliśmy się na firmie Rainbow. Był to wyjazd bardzo dobrze zorganizowany. Czuliśmy się zaopiekowani i bezpieczni. W czasie samodzielnego wyjazdu z pewnością w tak krótkim czasie,nie moglibyśmy tak wiele zobaczyć i tyle dowiedzieć się o tym kraju. Mieliśmy okazję zobaczyć bardzo znane zabytki wpisane na listę UNESCO, a także miejsca mniej znane, gdzie pojawiają sie tylko nieliczni turyści. Bez żadnych problemów przekroczyliśmy granicę między Tajlandią i Kambodżą. Nasze bagaże były dostarczane nam do pokojów.

6.0/6

Agnieszka, Kielce 20.11.2019

Rewelacyjna podróż

Polecam ten program w 100% .

5.0/6

Wojciech, Suwałki 23.11.2019

Naprawdę warto!

Termin wyjazdu 02.11. - 10.11.19r. Wycieczka wykupiona w Salonie Rainbow Plaza Suwałki - bardzo dobre podejście i profesjonalizm. Przelot bezpośredni samolotem charterowym do Bangkoku. Boeing 787, dla mnie bardzo wygodny, chociaż wiem, że dla części osób nie działały monitory multimedialne. A teraz konkretnie o samej wycieczce. Program bardzo ciekawy, przewodnik Pan Łukasz, profesjonalny i rzeczowy. Zaraz po przylocie przejął opiekę nad grupą, a była naprawdę w różnym przedziale wiekowym. Na początku "Pani starsza" dała się wszystkim we znaki, ale potem tylko pełna integracja. Noclegi w dobrych hotelach, czysto, smaczne śniadania. dla chętnych była możliwość skorzystania z basenu. Autokary (były dwa) sprawne, czyste, kierowcy naprawdę dają radę, jeżeli ktoś był wcześniej w Azji, to wie jak wygląda tam jazda. Ogólnie przejazdy chociaż czasami długie, nie były męczące, dzięki dobrej organizacji przez Pana Łukasz. W Bangkoku zobaczycie państwo najważniejsze miejsca. Można się dodatkowo wybrać tuk tukiem do China Town. Kambodża bajka, same świątynie robią naprawdę wrażenie. Bardzo dobre jedzenie, płaci się dolarami, jak dla mnie jest tanio. Nie polecam dodatkowych kolacji fakultatywnych. Szkoda na to pieniędzy. Lepiej samemu zjeść na mieście i wykorzystać ten czas na wieczorne zwiedzanie. Podsumowując naprawdę warto, polecam każdemu ten kierunek. Pozdrowienia dla wszystkich uczestników, naprawdę rzadko się trafia na taką grupę. Dziękuje Wam serdecznie!

4.0/6

ALEKSANDRA MARIA, GDYNIA 13.03.2019

Budowlany horror

Objazd uważam za udany.Nalezy zrezygnować z pobytu Soka to jest teren budowy 24h/7 dni w tygodniu.Nikt nas nie uprzedzil o tym fakcie czuje się głęboko roszczarowana.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem