Opinie o Majestic Hotel
Kategoria lokalna: 4
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
1.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Nie polecam
Zawiedziona 02.09.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąBardzo sie zawiodłam, że Rainbow w swojej ofercie ma coś takiego. Tydzień na walizkach, śmierdzące szafy, brudna klimatyzacja, ogółem stan pokoju i łazienki nie najlepszy. Tak jak ktoś pisał mikro łazienka posklejana chyba z pięciu rodzajów płytek. Obsługa nie reaguje na źle zachwoujacych sie gości. Na recepcji nawet nie odpowiedzą czy sie nie przywitają na dzien dobry niezależnie od użytego jezyka. Pelno młodzieży brytyjczyków. Przez tydzien jednej nocy w calosci nie przespaliśmy. Hotel w centrum, ale chodniki obrzygane, smród. Zatykasz nos i biegiem na plażę. Jedzenie pod Anglików, mały wybór, ciągle to samo i zero greckich smaków. Przekąski w ciagu dnia to kanapki zawinięte w folie. Plastikowe kubki, że nawet kawy w ciągu dnia sie nie napijesz. Filiżanki tylko rano i to nie zawsze. Nie ma listy drinków, do picia wino, piwo fanta, cola. Basen duży, głęboki. Przestrzegam, szkoda pieniędzy i złe wspomnienia
0.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wczasy czerwiec 2019
Basia 28.06.2019 | Tagi: do 25 lat, w parzeHotel oceniam bardzo słabo, napewno nie na 4 gwiazdki. Zero rekacji kierownictwa kiesy codziennie młodzież pije drinki w basenie, wylewa je do basenu, rzucaja kubki do basenu. Caly dzień porozwalane kubi są wokół leżaków i w basenie. Codziennie o 3-4 w nocy młodzież drze sie na cały głos na korytarzach nikt nie reaguje, to nie jest głośna rozmowa tylko darcie sie kto głosniej zrywalismy sie na równe nogi. Jedzenie bardzo monotonne codziennie , gorsze niz w innych trzy gwiazdkowych hotelach. Zaleta tego hotelu jest tylko idealna lokalizacja w samym centrum miasta. Nie wynajmujcie quadow ponieważ mimo ze nie mieliśmy żadnej kolizji pracownik na siłę wpierał nam ze ona była ponieważ wypchał przednią lampę ręką i wspierał ze to nasza wina dopiero jak zobaczyliśmy pod quada okazało sie ze lampa jest scisnieta opaską ściskowa i brakuje śrub, pracownik sie zmieszał i zmienił temat i nie widzial problemu.
0.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Majestic
ANNA, OSTRÓW WLKP 19.10.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 36-45 lat, ze znajomymiJeśli myślisz o tym hotelu, ODRADZAM. W hotelu kradną!!! Z pokoju zginęły pieniądze 150e, spodnie, kosmetyki. Sprawe zgłosiliśmy do rezydentki żeby nam pomógła to usłyszeliśmy odpowiedź że To nie jej sprawa i mamy sobie radzić sami. Sprawę ta zgłosiliśmy na recepcji także nic z tym nie zrobili, policji nie chcieli wezwać powiedzieli ze mamy sobie sami jechać na komisariat. W hotelu brud i syf. Jedzenie tragedia, długie kolejki na śniadanie, obiad czy kolację. Nie wiem dlaczego ten hotel ma 4 gwiazdki, jak dla mnie max to 2 gwiazdki. Zanim wybierzesz to hotel, przemyśl to dobrze.
0.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
HOTEL W KTÓRYM GOŚCIE SĄ PROBLEMEM
Elzbieta, Reda 30.11.2018 | Tagi: 46-55 lat, w parzePORAŻKA, DZIWIĘ SIĘ, ŻE RAINBOW TAK OSZUKUJE LUDZI.All inclusive, który nie istnieje. 4 gwiazki dla tego hotelu maksymalnie 2 gwiazdki!!! Przy rezygnacji z całodziennego wyżywienia brak mozliwości otrzymania tzw. suchego prowiantu !!!!!! Opinia rdzennych greków mieszkających w tej miejscowości jest podobna do mojej. Czytając opinie z mojego terminu pobytu widać, że są podobne. Rainbow natomiast na moją skargę odpisało, że to są tylko moje uwagi !!!!!! Nie jestem trudnym klientem. Przynajmnie 2 razy w roku korzystam z wyjazdów organizowanych przez biura podróży (najczęściej z Rainbow) i nie zdarzyło mi się kiedykolwiek pisać skargę. Ten obiekt i ta reakcja na moje uzasadnione uwagi to ogromny MINUS dla RAINBOW TOURS S.A. Pod koniec pobytu w budynku została wyłączona winda (za mało gości). Uprzątnięto leżaki przy basenie posostawiając maksymalnie dla 25% gości. Śniadanie w dniu wylotu to rzucona paczka chleba tostowego w opakowaniu i micha dżemu (masło i inne rzeczy poszły w zapomnienie). Sniadanie należy zaznaczyć w opcji all inclusive.
0.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Nie polecam
Patrycja, Toruń 29.09.2024 | Termin pobytu: sierpień 2024 | Tagi: 26-35 lat, w parzeNie polecam , jedzenie straszne , chlor dodawany o godzinie 18 co groziło poparzeniem skóry na basenie . Brudne sztućce . Skisłe mleko , brudne toalety i zapchane , bez możliwości zamknięcia się .Basen z brakiem kafelek . Na pewno nie dałabym mu 4 gwiazdek
0.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Fatalny hotel
Marta, Poznań 03.09.2019 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel był tak dobry, że złożyliśmy oficjalną reklamację po powrocie. Zaczynając od jedzenia a kończąc na czystości odradzam to miejsce. Jedzenie jest dramatyczne, jeden owoc-arbuz 10 dni i melon 3 dni. Toaleta przy basenie nie posiada drzwi od kabiny. Napoje podaje barman, który ma chorobę dłoni, z których schodzą paznokcie, a z opuszków palców leci mu krew. Baru przy basenie nie ma, bo jest wewnątrz hotelu, ale nie mogą tam wejść osoby mokre, czyli te, co się kąpały..... Opcja all to są tylko trzy posiłki dzienne nie ma snack baru.
0.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wypoczynek z Anglikami
Ewa, Kochanów 27.08.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 56-65 lat, w parzeDzień dobry, Mój pobyt w wymienionym hotelu trudno nazwać wypoczynkiem to raczej był horror zafundowany przez młodych turystów z Anglii. Ile dni pobytu tyle dni picia, darcia się na całe gardło wracania nad ranem z wrzaskami do hotelu. Picie alkoholu na basenie, rozbijanie szklanych butelek. Obsługa i menadżer interweniował dopiero po paru próbach zwrócenia się do nich w końcu barman wręczył im miotłę do sprzątania ( mieli z tym problem). Kopanie mokrej skórzanej piłki w basenie gdzie popadnie -stolik to stolik czyjaś głowa to głowa ktoś oberwie aby była dobra pijacka zabawa. Skandalem było skakanie z mostku , który był nad basenem. Cudem uniknęłam takiej konfrontacji w wodzie jak naćpany Angol skoczył a ja zdążyłam w ostatniej chwili zrobić unik w moim przypadku zderzenie mogło doprowadzić do powrotu na wózku inwalidzkim i poważnym uszkodzeniem kręgosłupa. Kolejna interwencja była konieczna. Na sali konsumpcyjnej zero przyzwoitości w kwestii skąpego ubioru. Nie ma takich informacji . Żadna przyjemność oglądania pokrytych potówkami w stringach rubensowskich kształtów. Ulica główna do morza , którą przeszłam się po przyjedzie o 6 rano to był rynsztok z średniowiecza bród i smród przyprawiający o mdłości już w tym momencie miałam się kontaktować z biurem. Bród mam uwieczniony na zdjęciach a skargi składane do recepcji zapisane . To był stracony tydzień i stracone pieniądze. Wyrażam ogromne niezadowolenie z pobytu w tym hotelu jednocześnie zwracam się do biura o rekompensatę za stracony czas i pieniądze dla mnie i mojego partnera. Ten hotel powinien zniknąć z oferty biura jest opanowany w 95% przez Anglików . Czekam na odpowiedź . Z poważaniem Ewa Sąsiada i Andrzej Płoszaj
0.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
czerwiec 2-9.06.2026
Michał, Warszawa 11.06.2026 | Termin pobytu: czerwiec 2026 | Tagi: 36-45 lat, ze znajomymiHotel to jedna wielka porażka. Rainbow kłamie w ofercie co do godzin All Inclusive (bar od 11:00, nie od 10:00), wyżywienie - szkoda słów i nerw. Najbardziej ucierpieliśmy przez nieludzkie podejście biura – koczowanie z dzieckiem w lobby przez ok 18 godzin (od 10 rano do 2:30 w nocy, przyznaję nie przeczytaliśmy umowy ale nigdy z biurem TUI nas coś takiego nie spotkało, to drugi raz z RAINBOW i taka nieprzyjemna sytuacja) na walizkach, bez możliwości przedłużenia pokoju. W hotelu brak darmowego prysznica dla wymeldowanych (każą płacić w SPA), a dolne toalety są potwornie brudne, zapchane i sprzątane raz dziennie. Pokoje pełne komarów, obsługa opryskliwa (plus jedynie dla miłej barmanki). Hotel to w 90% głośni goście z UK, którzy budzą wszystkich w nocy i za 20 euro łapówki dla personelu wprowadzają do pokoi ludzi z miasta. Brak jakichkolwiek animacji i muzyki (odpowiedź hotelu dla rezydentki: "muzyki nie będzie, bo nie"). Hotel ma ogromny potencjał, ale zero szacunku do ludzi. Nigdy więcej! NIe polecam hotelu!!! a co do biura RAINBOW proszę bardzo uważnie czytać umowy bo lubią niemiło zaskoczyć!