Opinie o White Olive Elite Laganas

Kategoria lokalna 5

5.4/6
(923 opinie)
Atrakcje dla dzieci
3.9
Obsługa hotelowa
5.7
Plaża
5.0
Pokój
5.7
Położenie i okolica
5.1
Rezydent
5.3
Sport i rozrywka
4.3
Wyżywienie
5.2

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Hotel godny polecenia

    Tomasz 01.09.2019

    Bardzo udany wyjazd w atrakcyjnym, nowoczesnym hotelu. Na duży plus zaangażowana i pomocna obsługa hotelu oraz główne posiłki (śniadania, obiady i kolacje).na minus, bezpośrednie otoczenie hotelu oraz uboga oferta all inclusive pomiędzy posiłkami głównymi.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Bardzo udane wakacje

    Klaudia, Chrzanów 31.07.2021

    Hotel nowy, w dobrej lokalizacji, blisko do morza ok. 250m na skróty. Darmowe leżaki, a jeśli braknie to komplet tylko 7 euro u miejscowych. Pokoje nowe, łazienka przestronna, wyremontowana. Codziennie sprzątane i wymieniane ręczniki. Jedzenie różnorodne, wzzystko podpisane w 2-óch językach polskim i angielskim. Bardzo pilnują reżimu sanitarnego. Obsluga w maseczkach i rękawiczkach. Super basen ale dość głęboki. Dobre drinki. W pobliżu mnóstwo biur podróży oferujących wycieczki. Do tego wypożyczalnie aut i quadów. Około 300m do ulicy tętniącej życiem z dyskotekami i sklepikami. Z plaży widok na wyspę Cameo (wyspa ślubów). 40min pieszo, 10min autem. Gorąco polecam hotel i malowniczą wyspę Zakyntos. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Wakacje urlop we dwoje

    Joanna 04.10.2023 | Termin pobytu: wrzesień 2023

    Hotel nowoczesny.Jedzenie smaczne.Ogólne wrażenie na 5.Zakynthos cudowny.Warto kupić wycieczki fakultatywne. Polecam

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    5

    zadowoleni

    Beata Wioletta, Koszalin 22.10.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024

    To były nasz 1 pobyt w Grecji na wyspie Zakynthos. Hotel White Olive Elite Laganas bardzo nam się podobał, pokoje duże i czyściutkie, sprzątane codziennie. Jedzenie było bardzo dobre i w tak dużej ilości że nie dało się spróbować wszystkiego. Hotel znajdował się w cichej dzielnicy i był położony niedaleko plaży. Panie w recepcji przemiłe tak samo w głównej restauracji obsługa przemiła. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu na Zakynthos w hotelu White Olive Elite Laganas.

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem